Svou sousedku nesnášela. Pak zjistila, že jsou dlouho odloučené sestry a vše se změnilo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sestry
Zdroj: Shutterstock

Hillary Harris žila v Eau Claire se svým manželem dlouhé roky. Se sousedy nikdy neměla dobré vztahy, vadilo jí totiž, že jsou hluční. Navíc s nimi musela sdílet společnou příjezdovou cestu. Když se pak mladý pár odstěhoval a do domu vedle Hillary se nastěhovala dvojice postarších lidí, měla k nim žena přirozenou averzi.

Ačkoli jí ani jeden z manželů nic neudělal, ona byla zvyklá nemít sousedy ráda. A proto i tuto dvojici ignorovala. Později její sousedka dokonce vypověděla, že jí Hillary často ani nepozdravila. Jejich tichá nenávist se tak nějak stala vzájemnou, a ačkoli spolu ženy neměly žádný konflikt, kamarádkami rozhodně nebyly.

Zhruba po půl roce od nastěhování nových sousedů se ale stalo něco zvláštního. Něco, co změnilo celou situaci a obě rodiny sjednotilo. Hillary totiž velkou náhodou zjistila, že je sousedka její sestrou, po které už delší dobu pátrala. O jejím příběhu informoval web spotlightstories.co a několik zpravodajských serverů.

Podezření měla už déle

Hillary věděla od mladého věku, že je adoptovaná a že má celkově čtyři sourozence. Tři z nich se jí podařilo najít pomocí Facebooku, udržovala s nimi kontakt a měla radost z toho, že se s rodinou dala dohromady. Jenomže poslední sestru nemohla najít.

Pod jejím jménem ji na sociálních sítích nenašla, věděla, že se žena jmenuje Dawn Johnson, ale myslela si, že se nejspíš vdala, a proto ji pod rodným příjmením neobjevila. Když jednou slyšela souseda, jak na svou manželku křičí jménem Dawn, pojala podezření.

S manželem se několikrát smáli, že je jejich nepříjemná sousedka její dlouho ztracená sestra. Oba to ale považovali spíše za legraci. Jejich příjmení totiž bylo úplně jiné, a Hillary tak brzy na nápad zeptat se ženy na rovinu, zapomněla. Jenomže jednoho dne přišel balíček, který jí ukázal pravdu.

Omyl a omyl

Mohly za to ve výsledku dva omyly. Tím prvním byla chyba pošťáka, který dal balíček pro Dawn ke dveřím Hillary. Ta ho chtěla otevřít, pak si ale všimla toho, že je balíček pro jiného příjemce. Druhým omylem bylo rodné jméno, pod kterým Dawn balíček dostala.

Když jí Hillary nesla balíček, byla nervózní. Dawn Johnson. To jméno na zásilce jasně potvrdilo, že je sousedka její sestrou. Nebyla ale doma, takže jí balík nechala přede dveřmi. Doma potom ale nemohla nic dělat, a tak nakonec vzala telefon a Dawn zavolala.

Ještě ten večer se sestry sešly. Ukázalo se, že jsou skutečně jedna rodina a obě z toho měly takovou radost, že se ihned usmířily. Po své sestře totiž dlouho pátrala i Dawn, která měla úplně stejný problém. Sousedským válkám je tak konec a velká rodina pěti sourozenců se teď pravidelně vídá na společných událostech.

Zdroj: spotlightstories.conews24.com, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články