Striptérky rozjely online kariéru. Vydělají i 60 tisíc za den, zpět do klubu se nechystají

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Paige Starr Lucie Tabitha
Zdroj: Profimedia

Koronavirová situace mnoha lidem zkomplikovala práci. Většina z nás se během karantény nemohla dočkat, až se vrátí do normálních podmínek. Striptérky Paige Starr a Lucie Tabitha ale naopak během covidu rozjely online kariéru, které se nehodlají vzdát.

Podle serveru Bristol se Paige a Lucie potkaly už před covidem během vystupování v klubech, kde předváděly svou show.

Když nastala pandemie, byly kvůli uzavření podniků nuceny svou kariéru dočasně ukončit. A tak se rozhodly vydělávat si online.

Spojily se až později

Obě striptérky dostaly stejný nápad. Začaly natáčet videa na OnlyFans, reklamu si na ně udělaly i na dalších sociálních sítích. Obě jsou populární například na instagramu nebo tiktoku.

Ukázalo se, že na OnlyFans jsou lidé ochotni zaplatit za to, aby se ženy svlékly, poměrně velké peníze. Nakonec se striptérky rozhodly spojit své síly a vytvořit show, ve které vystupují obě společně.

„Naše představení byla od začátku velmi oblíbená. Vždy se nám podařilo vydělat minimálně okolo 20 tisíc za den. A někdy to šlo dokonce i trojnásobně dobře,“ uvedla v rozhovoru Paige.

Nemají důvod vracet se do práce

Když se covidová situace zlepšila a podniky byly opět otevřeny, ani Paige, ani Lucie neměly důvod se do práce vracet. Kromě toho, že na internetu vydělávají mnohonásobně víc, má to podle nich i další výhody.

„V klubech poměrně často docházelo k tomu, že se zákazníci opili, pak někdy překročili meze. Občas to bylo i nepříjemné. K ničemu takovému ale na internetu nedochází,“ vysvětluje Lucie.

Nyní obě ženy zveřejňují videa, na kterých předvádí předem připravené tance, připravují ale také živé show, během kterých komunikují se svými fanoušky.

Práce jim hodně vynáší a ony tak tvrdí, že díky covidu se jim opravdu výrazně změnil život.

Zdroj: Bristol, Instagram, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články