Siamská dvojčata mají společnou vagínu. Jedna má přítele, druhá je asexuální. I tak jim to klape

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
carmen lupita
Zdroj: Profimedia

Lupita a Carmen Andrade se narodily jako siamská dvojčata. Jsou srostlé v oblasti kyčle, mají společnou pánev, reprodukční systém, játra a krevní oběh. Zatímco jedna z nich má přítele, ta druhá je asexuální. I tak jim to ale nějakým způsobem funguje.

Každá z nich ovládají jednu ruku a jednu nohu. Když byly malé, musely podstoupit mnoho sezení a fyzioterapií, aby se naučily správně fungovat. O operaci se nikdy nepokoušely, mohla by je totiž stát život.

Přítel ze seznamky

Carmen si už před několika lety vytvořila profil na seznamce. Podle serveru The New York Post přiznává, že z mnoha zpráv, které jí přišly, byla zklamaná.

„Nechtěla jsem nic tajit, takže jsem uvedla, že jsem ze siamských dvojčat. Řada mužů se toho ale chytla a posílali mi nechutné zprávy. Mnoho z nich mě chtělo jen proto, že si chtěli vyzkoušet intimní život s někým, jako jsem já,“ vysvětluje Carmen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen 😊 (@carmen_andrade2000)

V roce 2020 se jí ale ozval mladík jménem Daniel. A ten byl úplně jiný. Choval se k ní mile, psal si s ní o jejích zájmech, postupně se do něj zamilovala. V současné době spolu už nějaký čas tvoří pár.

Intimně spolu nežijí

Carmen a Daniel by se jednou chtěli vzít. Nejprve ale plánují sestěhování a pár let společného života. Jelikož Lupita je asexuální, s Danielem Carmen intimně nežije. Respektuje svou sestru a mladík je s tím prý také vyrovnaný.

„Jediný důvod, proč bychom spolu spali, by bylo těhotenství. Jenomže my se sestrou máme endometriózu, otěhotnět nemůžeme. S Danem jsme se dohodli, že děti mít nikdy nebudeme,“ říká Carmen.

Podle jejích slov Lupita s Danielem skvěle vycházejí. „Někdy v noci usnu jako první. A oni dva si ještě dlouho povídají. Vždy si mají co říct. Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mě respektuje takovou, jaká jsem. A kdo má rád i mou sestru,“ uvádí zamilovaná dívka.

Zdroj: Instagram, LAD Bible, The New York Post

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články