Satanovo číslo 666 zná každý. Málokdo ale slyšel o andělském čísle 777

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Andelske cislo
Zdroj: Shutterstock

Číslo 666 si každý spojí se Satanem nebo Ďáblem. Jde o biblické označení šelmy, která je nejčastěji popisována slovem antikrist. V dnešní době se ale obecně tři šestky považují zkrátka za číslo vládce pekel, ať už ho vnímáme v jakékoli podobě. Jen málokdo ale ví, že existuje také andělské číslo 777.

Pro někoho je sedmička číslem nešťastným. Většina z nás to ale vnímá naopak a považuje ho za znamení úspěchu a štěstí. Podle numerologů, kteří se snaží jednotlivá čísla dekódovat, je sedmička symbolem dokonalosti. Tři sedmičky vedle sebe pak mohou znamenat doslova něco andělského, nadpozemsky bezchybného.

Tři sedmičky představují takzvané andělské číslo, které je přesným opakem označení Ďábla. Zatímco šestky znamenají něco zákeřného a zlého, sedmičky přináší světu naději a mír. Proč tomu tak je?

Nebeská dokonalost

Celá řada numerologů ve svých výzkumech zveřejňuje informace o tom, že sedmička je číslo, jejíž opakování znamená takzvaně nebeskou dokonalost. První sedmička značí duchovní rovinu, druhá fyzickou rovinu a třetí rovinu mentální.

Andělské číslo 777 připomíná lidem, že na tomto světě jsou především proto, aby duchovně rostli. Aby se soustředili na své zdraví a na pomoc ostatním a nepáchali hříchy, které je svádějí na špatnou cestu.

Sedmička také označuje sedm nebes a sedm čaker, které se využívají při mnohých léčebných rituálech a kterým věří nejen lidé, kteří jsou nábožensky založení, ale například i ti, kteří upřednostňují alternativní medicínu před klasickou.

Poselství andělů

V náboženství se číslo 777 nejčastěji objevuje jako poselství od andělů. Pokud se s ním setkáte na náhodném místě, uvidíte ho například na domě jako číslo popisné nebo na poznávací značce auta, může jít o znamení, že s vámi nebesa komunikují.

Mnozí lidé jsou touto myšlenkou natolik posedlí, že se snaží za každou cenu nějakým způsobem toto číslo do svého života dostat. Existuje případ, kdy muž hledal partnerku tak dlouho, dokud nenašel takovou, která se narodila 7. července.

Jedna rodina z Ameriky zase toužila žít v domě s číslem 777. I po čtyřicítce navíc žena otěhotněla a z rizikového těhotenství přivedla na svět sedmé dítě. Považovala to za vděk andělů, kterým projevila úctu právě nastěhováním se do onoho domu.

Andělé vám prý tímto znamením sesílají sílu pokračovat v tom, co děláte. Chválí vás za vaše dosavadní činy, vaši snahu a píli. A vy byste měli číslo vnímat jako motivaci k tomu se nevzdávat a pokračovat ve své životní cestě stejným směrem jako doposud.

Kromě náboženství má ale číslo celou řadu významů. Obvykle je symbolem něčeho pozitivního a mělo by být buď odměnou za něco, co jste udělali, motivací k něčemu, k čemu se chystáte, nebo poselstvím o tom, že budete mít štěstí.

Ne všude ve světě je ale sedmička považována za tak šťastné číslo. V Číně například pro mnoho lidí symbolizuje naopak smůlu a neklid. Sedmý měsíc, tedy červenec, je tu totiž považován za měsíc duchů.

Mnoho lidí v této zemi ale přesto tvrdí, že jim sedmička přináší štěstí, především v souvislosti s mezilidskými vztahy. K číslu 777 zde ale žádný speciální vztah nemají, považují ho jen za trojnásobné štěstí z čísla 7.

Zdroj: mysticurious.com, chakratoya.com, sacredscribesangelnumbers.blogspot.com/
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články