Realitní agentka sdílela video podkroví plného znepokojivých dětských kreseb. Jeden komentář ji obzvlášť vykolejil

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Realitni maklerka
Zdroj: Shutterstock

Pokud jste někdy kupovali nemovitost, neminula vás prohlídka, při které jste o majetku chtěli vědět úplně vše. Pravděpodobně vám také asistoval realitní makléř, který se velice snažil o to, abyste se do daného objektu nastěhovali. Zrovna makléři to ale občas nemívají dvakrát jednoduché.


Realitní makléřka ze zahraničí se před nedávnem pochlubila o zážitek, který byste rozhodně zažít nechtěli. Při prodeji nemovitosti totiž objevila strašidelnou část domu a o svůj zážitek se rozhodla podělit na sociální síti TikTok.

Hororová nabídka

Mary se živí jako realitní makléřka. I ona pravděpodobně viděla několik amerických hororů, ve kterých se lidé nastěhovali do domu, v němž později objevili strašidelné věci. Tentokrát se však nejednalo o horor, ale o realitu.

Žena vysvětlila: „Toto jsme objevili v domě, který je již nějakou dobu prázdný, a my jsme si mysleli, že jsme zkontrolovali doopravdy vše.“ To se ale nezašla podívat do podkroví, které skrývalo strašidelné dekorace.

Dlouhá místnost ve tvaru šestiúhelníku má vzorovaný koberec a téměř veškeré stěny jsou pokryty dětskými kresbami. Mezi kresbami se nacházela i zpráva, ve které stálo: „Vyděsil jsem tě?“

Tento podkrovní prostor působí doopravdy znepokojivě a snad v úplně každém budí strach. Vybrali byste si takovou nemovitost, nebo byste z prohlídky rychle utíkali domů?

Po dětech ani stopa

Na stěnách se také nacházela jména dětí. Mary však podle všech informací netuší, o jaké děti šlo. Na stěně totiž objevila přes deset jmen a v domě prý nikdy tolik dětí nebydlelo. Všichni budeme doufat, že se zde podepsali pouze kamarádi dětí, které v domě bydlely.

Video nasbíralo přes dva miliony zhlédnutí a většina lidí si myslí, že nejde o nic vážného. „O nic nejde. Děti si běžně hrají v podkroví,“ dodal jeden z uživatelů sociální sítě TikTok.

Jeden komentář vás však zaskočí a agentku jistě také vykolejil: „Studoval jsem dětskou terapii. Toto jsou velice agresivní kresby. Nevypadá to, že zde žily zdravé a šťastné děti,“ napsal jeden z diskutujících. Ostatní si pak myslí, že stěny vypadají falešně a že se za nimi něco skrývá.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články