Předchozí majitelé nechali nové dvojici v ložnici dárek. Po jeho otevření se nestačila divit

od František Olša
2 minuty čtení
Prekvapeni
Zdroj: Shutterstock

Stěhovali jste se v minulosti do bytu, ve kterém před vámi bydlel někdo jiný? Dorazili jste do prázdného bytu, nebo si zde předchozí nájemník nechal pár věcí, na které zapomněl? Na pár zapomenutých věcí narazil také tento mladý pár, a nestačil se divit!

Video na sociálních sítích se stalo virálním poté, co v něm žena prozradila, jaké věci našla po předchozích nájemnících v bytě, do kterého se právě s partnerem nastěhovali. Napadlo by vás cokoliv, ale toto rozhodně ne.

Lepší dvakrát zkontrolovat

Při stěhování do nového domu možná zjistíte, že v něm po sobě předchozí nájemce zanechal jednu nebo dvě věci – nějaký příbor, knihu, možná také pár ponožek. Neočekávali byste však, že najdete něco bizarnějšího.

Jeden pár se před nedávnem natěšeně nastěhoval do svého nového bytu. Jen chvíli po nastěhování však zjistil, že předchozí nájemník nechal v ložnici víc než jen oblečení. Při procházení komody našla Kristen Cape věc, kterou zde rozhodně nečekala.

@kristenjones8219Sooo gross y’all. I was not prepared to find this 🤢😂 #ew #ohno♬ Oh No – Kreepa


Kristen vysvětlila: „Právě jsme se přestěhovali do bytu a staří majitelé nám po sobě zanechali nějaké věci. Našli jsme oblečení, které bylo v pohodě, dokud jsme také nenašli plnou tašku sexuálních hraček.“

Každý má jiný názor

Video, které Kristen přidala na sociální síť TikTok, má přes pět set tisíc zhlédnutí a obdrželo také velké množství lajků. Řada lidí si našla čas na komentáře, mnohým se situace zdála velmi zábavná.

Jeden fanoušek video okomentoval slovy: „Po takovém nálezu musíte vibrovat radostí.“ V komentářích se pak objevovaly věty, ve kterých lidé doufají, že se pro plnou tašku hraček předchozí nájemníci nevrátí.

Jeden z fanoušků pak ženě navrhl, ať hračky vyčistí pomocí mýdla, vody a octu a vesele je používá, nebo je prodá na internetovém bazaru. Kristen byla tímto návrhem znechucena a dodala, že prodej ani další používání nepřipadá v úvahu.

Plná taška hraček, kterou pár objevil, skončila v odpadkovém koši. A jak dodal jeden z fanoušků, pár musí doufat, že si na zapomenuté hračky předchozí nájemníci nevzpomenou. Kristen by se jinak totiž musela doopravdy plácnout přes kapsu, pokud by jim vyhozené věci měla zaplatit.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík

Související články