Před operací si omylem koupil tři identické tikety do loterie. Díky své chybě vyhrál 4 miliony

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stastny sazejici
Zdroj: Shutterstock

Šedesátník si v sázení libuje už pěknou řádku let a dokázalo mu zlepšit náladu i v náročnějších chvílích. Nejspíš z toho důvodu pro sázenku vyrazil i krátce před důležitou operací. Nákup spojil s cestou do obchodů, vsadil na svou oblíbenou kombinací a s tiketem v kapse se vrátil domů.


Neuvědomil si přitom ale, že na stejné losování i čísla si vsadil už pár dní předtím. A protože je svou děravou pamětí proslulý, došla mu pro sázenku i jeho manželka, která předpokládala, že si ji zapomene koupit.

Souhry náhod

Ze začátku oba zbytečně utracených peněz litovali, po losování se ale jejich názor razantně změnil. Kombinace 5-1-3-5-9 totiž trefila jackpot a přinesla jim v přepočtu bezmála 4 miliony korun. „Zrovna ve chvíli, co se mi do ruky omylem dostanou tři totožné tikety, se trefím. Je to neuvěřitelné,“ kroutil hlavou Američan při rozhovoru s loterijní společností.

Není to přitom poprvé, co se mu podařilo ulovit jackpot a i s jeho předchozí výhrou se pojí zajímavá historka. „Chtěl jsem si tehdy vsadit na rok narození své dcery, 1979. Jenže prodavačka mě nejspíš špatně slyšela a prodala mi tiket s kombinací 1997. A můžete jen hádat, jaké čtyřčíslí ten den vyhrálo,“ radoval se při vzpomínání.

Se Sportkou večer 5 garantovaných milionářů

Štěstí se může usmát i na vás. Ať už jsou vaší volbou náhodná čísla z terminálu nebo máte své kombinace, vaše šance na výhru jsou podle našich statistik zhruba stejné.

Víte, která loterie vytváří nejvíc milionářů? Ano, je to Sportka. A protože teď běží Milionová vánice, můžeme vám zaručit, že dneska večer zcela jistě vznikne minimálně pět nových milionářů.

Abyste byli ve hře, stačí si pořídit plný tiket včetně Šance. Seženete ho třeba u nás na stránkách výměnou za pár kliknutí.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články