Pákistánský kadeřník vám na hlavě vykouzlí účes pomocí nezvyklého náčiní. Rozjel tak slušný byznys

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Barber
Zdroj: Shutterstock

V období pandemie koronaviru trpěl snad úplně každý. Mimo restaurací se zavřela také kadeřnictví a na ulicích jsme tak mohli potkávat spoluobčany, kteří se doma snažili zbavit své dlouhé hřívy svépomocí.

Zavřeným kadeřnictvím je konec a my se společně podíváme na kadeřnictví, ve kterém vás ostříhají velice zajímavým způsobem. Společně se přeneseme do Pákistánu, kde se nachází velice šikovný kadeřník, který si svým uměním získal velký úspěch.

Jaký účes zvolíme tentokrát?

Pákistánský kadeřník se stal populárním poté, co se na internetu představil s účesy, které tvoří na hlavách svých spokojených zákazníků. Pravděpodobně si myslíte, že každého zákazníka ostříhá tak, jak je to běžné, ale to jste na omylu.

Ali Abbas používá při stříhání nástroje jako jsou sekáčky a hořáky, díky kterým mají lidé z běžné návštěvy doopravdy nezapomenutelný zážitek. „Myslel jsem, že bych měl udělat něco jiného, abych přilákal více klientů,“ řekl Ali.

V salonu u Aliho jsou naprosto běžně k vidění speciální sekáčky a prkénka, které byste očekávali spíše v kuchyni. Od roku 2016 jsou techniky Ali Abbase, včetně zastřihování vlasů ohněm, naprostým hitem.

Opatrnost nadevše

„Každý den se snažím přijít s novými způsoby stříhání vlasů. Když jsem použil kladivo nebo nůž, byl to pro mě jakýsi experiment a rok jsem trénoval, abych mohl svůj byznys spustit naplno.“ Otázkou zůstává, kdo byl prvním zákazníkem v tomto speciálním salonu a s jakým účesem odešel.

Ali například používá kousky rozbitého skla k ztenčení hustých vlasů. O bezpečnost se však zákazníci bát nemusejí. V kadeřnickém salonu byla již několikrát kontrola, která uvedla, že Ali dbá na bezpečnost všech svých zákazníků tak, jak je to jen možné.

Sám Ali uvádí, že se jeho klienti ze začátku docela báli, ale později se dočkal doopravdy dobré odezvy. Jedna z klientek, která salon pravidelně navštěvuje, říká, že si stříhání vlasů sekáčky užívá a její vlasy po tomto stylu stříhání rostou mnohem rychleji.

Budeme vyčkávat, zda se Ali nerozhodne svůj byznys rozjet i v Evropě. Toto stříhání by chtěl zažít snad úplně každý a je jisté, že zákazníci by si neměli problém počkat ve frontě i několik měsíců.

Zdroj: Insider
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články