Nevěsta zrušila svatbu poté, co zjistila, že její matka platí ženichovi za život s ní

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Smutna nevesta
Zdroj: Shutterstock

Snad úplně každý doufá v to, že potká partnera, se kterým stráví celý život. Někomu se zadaří hned po prvním rande, jiní si na svou spřízněnou duši musí pekelně dlouho počkat. Za někoho se však partnerský život snaží vyřešit rodiče, ne vždy to však dopadne dobře.

Nevěsta odvolala svůj velký den poté, co zjistila temné tajemství svého vztahu. Žena se dozvěděla krutou pravdu, kterou jí celou dobu partner neřekl, a ona tak místo dne plného radosti zažila den plný pláče.

Toto nechce zažít žádná nevěsta

Rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Často si však neuvědomují, co mohou přehnaným zájmem způsobit a také že mohou docílit toho, že s nimi již vlastní děti nikdy nepromluví. A přesně to se stalo v jedné zahraniční rodině.

Žena, která zažila ten nejkrutější zážitek, potkala svého partnera a po dvou měsících byla zamilovaná až po uši. Po tak krátké době měla pocit, že je do ní stejně zamilovaný i její partner, který ji požádal o ruku.

„Bylo to všechno tak rychlé a já jsem byla zamilovaná. Když mě můj partner požádal o ruku a v krabičce se leskl masivní diamantový prsten, šla jsem do toho a řekla jsem ano. Neměla jsem co ztratit,“ říká žena.

Něco se jí nezdálo

Nevěsta začala mít zvláštní pocit, když její rodiče souhlasili s tím, že celou svatbu zaplatí. Matka pořídila pro nevěstu ty nejkrásnější a velice drahé šaty a také se rozhodli zaplatit úplně všechny náklady na svatbu.

Muž tvrdil, že pochází z chudé rodiny, která si nemůže dovolit na svatbu přispět ani cent. Co se ale ovšem dívce nezdálo, byl snubní prsten, který vypadal doopravdy draze. Zamířila proto do obchodu, aby zjistila jeho pravou cenu.

Prodavač v obchodě však ženě prozradil, že to nebyl její partner, kdo prsten kupoval, nýbrž matka mladé ženy. Koupila ho dokonce ještě měsíc před tím, než žena s partnerem vůbec tvořili pár.

Žena dodala: „Má matka zaplatila za všechna naše rande a samozřejmě i za moji svatbu, protože tak moc chtěla, abych se vdala. Můj partner to vše dělal jen pro peníze.“

Příběh však měl doopravdy šťastný konec. Žena je bisexuální, a to je něco, co její rodina plně nepřijala. Poté, co odhalila falešný vztah, mohla konečně randit s kým chtěla. Aktuálně je ve vztahu s úžasnou ženou a se svou matkou již nemluví.

Zdroj: Daily Star

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články