Němka má největší prsa na světě. Její vnady váží neuvěřitelných 20 kilogramů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Blondata zena
Zdroj: Shutterstock

Někdo se chlubí krásným účesem, skvělý make-upem nebo novou obuví. Na světě ovšem existují lidé, kteří se chlubí naprosto něčím jiným. Podívejte se, jakou zajímavost nosí na svém těle žena z Německa.

Kdybyste měli na výběr upravit jednu věc na svém těle, co by to bylo? Dlouhý nos, vrásky na obličeji nebo snad úplně něco jiného? Slovní obrat „čeho je moc, toho je příliš,“ platí i v případě německé ženy, která si přezdívá Beshine.

To nepřehlédnete

Většinou se lidem při prvním setkání díváte do očí. U této ženy by vás však do očí praštilo úplně něco jiného. Mayra Hills má totiž největší zvětšená prsa na světě. Je na ně nesmírně hrdá a chlubí se s nimi, kde jen může.

Rádi bychom vám sdělili, jakou velikost poprsí nosí Mayra na své hrudi. Jak ale sama tvrdí na svých webových stránkách, jen ti nejvěrnější fanoušci ví tu pravou velikost. Běžně se odhaduje, že se jedná o velikost Z.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Beshine (@beshineofficial1)

Naposledy se však pochlubila, že každé prso váží neuvěřitelných deset kilogramů. Dohromady tak na hrudi nosí dvacet kilogramů, což je třetina její tělesné váhy. Zůstává na každém, jestli toto považuje ještě za krásu, nebo již přehnanou závislost na plastických operacích.

Výzva každý den

Mayra si musí nechat šít podprsenky na míru, což může být doopravdy finančně náročné. V běžném obchodě svou velikost totiž rozhodně nenajde. Velkou výzvou jsou pro ni také auta, výtahy nebo sedadlo v letadle.

Sama uvedla, že je pro ni těžké obout si boty nebo oholit nohy, protože na ně nevidí. Spánek na břiše je pro ženu tabu, volí proto převážně polohu na boku. Jinak se snaží žít běžný život. Miluje tanec a jízdu na kolečkových bruslích. A proč se pro velká prsa rozhodla?

Mayra řekla, že si přála mít větší prsa. Neustálá touha po plastických operacích ji dovedla až do dnešní podoby. Ve svých devětadvaceti letech se má Beshine čím chlubit.

Rodačka z Hamburku pracuje od roku 2007 v porno průmyslu, kde svou přednost náležitě využívá. Mayra se také rozhodla založit si sociální síť pro dospělé, kde si mohou lidé předplatit sledování jejích předností. Každý den pak přidává fotografii, kterou potěší nejednoho fanouška.

Zdroj: Beshine.com

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články