Němka má dítě s vlastní panenkou. Z celého příběhu vám zůstane rozum stát

od František Olša
2 minuty čtení
Panenka
Zdroj: Shutterstock

Občas se na sociálních sítích objeví zajímavý profil, který má miliony sledujících. Tito uživatelé většinou sdílejí svá pěvecká videa nebo vtipné příspěvky. Tomu, co se před nedávnem objevilo na sociální síti Instagram, ale neuvěříte.

Období karantény, které zažil každý z nás, není dvakrát příjemné. Většina lidí začala cvičit v pohodlí domova, další si pak pořídili větší televizi, aby mohli sledovat své oblíbené pořady na velkém formátu. Někteří ale dělali něco naprosto jiného.

Svatba v době pandemie?

Německá influencerka a herečka Chethrin Schulze, které je dvacet osm let, se stihla v době pandemie vdát. Každý by očekával fotografie krásného muže či ženy, Chethrin se ale představila po boku někoho úplně jiného.

Svého „nového manžela“ před nedávnem představila na svém profilu. Herečka tvrdí, že dostala panenku, známou jako Cedric, aby se o ní starala v průběhu pandemie, když se nudila. Člověk, jenž jí panenku daroval, ale netušil, že bude dárek tak moc oblíbený.

Ve videích mluvila o tom, jak získat krásnou postavu po porodu, zatímco ukázala plastovou panenku. Sdílela také video se svým „dítětem“, které se jmenuje Hanneore. Dodala, že se plastová panenka na internetu nebude objevovat často. Nechce totiž, aby dítě vyrůstalo před kamerou.

Zajímavý podtext

Herečka v tom ovšem není sama. Jen před několika týdny se kulturista Yuri Tolochko oženil se svou panenkou Margo. Po svatbě dodal, že se jeho „dlouhodobá partnerka“ necítila krásně, proto podstoupila plastickou operaci. Yuri dodal: „ Když jsem představil svou partnerku světu, došlo k velké kritice a ona měla velké komplexy, proto jsme se rozhodli pro plastickou chirurgii.“

Zatímco mohou tyto příspěvky znít více než bizarně, média tvrdí, že celá věc byla senzací k zesměšňování vlivných celebrit a osobností, které sdílejí každou minutu života svých dětí.

Příspěvky nebyly zaměřeny na žádnou slavnou osobnost, byly ovšem kritikou těch, kteří vydělávají peníze tím, že se chlubí svými potomky.

V jednom z okamžiků řekla Chethrin své panence, že se v budoucnosti bude muset starat o její účty na sociálních sítích. Jsme tedy zvědaví, zda se tak stane.

Autor: Štěpán Pacík

Související články