Nejkrásnější dvojčata na světě vyrostla. Fotí do prestižních časopisů, matka je za to terčem kritiky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
clement twins
Zdroj: Profimedia

Pravděpodobně nejznámějšími dvojčaty ve světě showbyznysu byly Ashley a Mary Kate Olsenovy. Až doteď. Seznamte se s nejkrásnějšími jednovaječnými dvojčaty světa, známými jako Clements Twins. Leah Rose a Ava Marie Clements mají na Instagramu přes milion osm set tisíc fanoušků.

Když se Jaqi a Kevinovi Clementsovým v červenci 2010 narodily dvě identické holčičky, nemohli být rodiče šťastnější. A to ještě netušili, jaká budoucnost a sláva jejich dvojčata čeká.

Krásné už od plenek

Přirozená krása obou holčiček byla patrná již od prvního okamžiku. Dvojčátka měla velké modré oči, baculaté a dokonale symetrické tvářičky.

Rodiče tak od svého okolí poslouchali nekonečné komplimenty na krásu dětí. A doporučení, aby začali přemýšlet, jestli dát holčičky na modeling.

Když bylo holčičkám půl roku, uzavřeli jejich rodiče první smlouvu s agenturou v Los Angeles. V té době se matka Jaqi kromě dvojčat starala ještě o dvouletého syna Chase a bylo to pro ni velmi náročné.

I proto se rozhodla, že dají holčičkám ještě čas, aby se mohly v budoucnu samy rozhodnout, co chtějí dělat. Smlouvu s agenturou tak po třech měsících zrušila.

Správné načasování a šťastné sedmičky

Jak dívky rostly, rodiče přemýšleli, kdy bude ten správný čas holčičky do světa modelingu uvést. Matka Jaqi, která věří na různá znamení, nakonec rozhodla, že to bude 7. 7. 2017. Tedy v den, kdy mají dívky oslavit sedmé narozeniny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ava + Leah (@clementstwins)

Pro Leah a Avu to byl nejlepší narozeninový dárek. Když Jaqi holkám řekla, že pokud se chtějí věnovat modelingu, rodina je v tom podpoří, byly nadšené. Do té doby se dvojčata věnovala tanci a plavání.

Instagramový úspěch

Matka jim založila instagramový účet @clementstwins a ještě v den narozenin zveřejnila první fotku. Hned první příspěvek sklidil velké nadšení a úspěšně nastartoval kariéru dvojčat.

O holčičky byl takový zájem, že modelingové agentury se o ně doslova přetahovaly.

Nejkrásnější dvojčata na světě

V současnosti jsou desetileté Ava a Leah Clementsovy známé jako „nejkrásnější dvojčata na světě“. Pracovaly již pro značky, jako je Nike, Disney, Mattel a Target.

Fotí také do prestižních módních časopisů, jako je Harper’s Bazaar. Jen za pouhý rok a půl si na Instagramu získaly milion a půl sledujících.

Najdou se samozřejmě i rejpalové, kteří Jaqi Clementsovou obviňují, že své dcery využívá pro svůj prospěch, že je do práce modelek nutí a že je připravila o dětství. Další si zase myslí, že jsou dívky příliš malé na to, aby byly líčeny a oblékány „jako dospělé“.

Jaqi se však utěšuje tím, že ví, že dcery k modelingu nenutí. Dělají to rády. Jinak se prý chovají jako normální dívky jejich věku. Hrají si, navzájem se zlobí a umí si lézt na nervy.

Dobré geny po rodičích

Mimochodem, starší bratr dvojčat Chase je také úspěšným modelem. Má smlouvu se stejnou modelingovou agenturou a vystupoval i v několika reklamách. Je zřejmé, že o Clementsových tak ještě uslyšíme.

Zdroj: popcornews.com, theclementstwins.com
Úvodní fotografie je pouze ilustrační.
Autor: Michaela Pauerová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články