Návrat slavného Patricka Swayzeho? Objevila se jeho dokonalá kopie

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patrick swayze duch
Zdroj: Profimedia

Mladičký Theo Hirschfield se stal velkou celebritou. Nejenže se věnuje keramice, ale také vypadá jako přesná kopie zesnulého Patricka Swayzeho.

Talentovaný dvacetiletý mladík pravidelně sdílí svá pracovní videa na TikToku. Líbí se nejen ženám, ale také mužům, kteří oceňují jeho talent pro uměleckou keramiku. Mnozí z nich si pak všimli jeho podoby s hercem, který si zahrál mimo jiné ve filmu Duch.

Mladík se keramice věnuje několik měsíců

Svůj talent začal Theo rozvíjet teprve před několika měsíci. Nyní je jeho profil zaplavený zprávami nejen od žen, protože je velmi pohledný, ale také od mužů, kteří chtějí mít jím zpracovaný výrobek doma. Jeho profil najdete také na Instagramu.

Jak uvedl mladý Theo pro dailymail.co.uk, s keramikou přišel poprvé do kontaktu na střední škole. „S keramikou jsem se poprvé seznámil během posledního ročníku střední školy, kde jsem absolvoval úvodní keramický kurz a brzy jsem se zamiloval do konceptu manipulace s kusem země do umění.“

„Líbilo se mi, jak jsem měl úplnou kontrolu nad tím, jak chci, aby určitý kus vypadal, a považoval jsem se za velmi fyzicky orientovaného člověka. Skutečnost, že keramika je tak praktická, vysvětluje, proč jsem jí posedlý,“ uvedl mladík, jehož milují lidé po celém světě.

Vyrábí například vázy, šálky, mísy i další kusy nádobí a do všech dává svou lásku a talent. Postupem čase se tolik zlepšil, že si doma vyrobil keramické studio, kde nesmí chybět základní věci pro jeho tvorbu.

Drahý koníček, který ho může dostat na vrchol

Do svého koníčku investoval už spoustu peněz a přiznal, že ho podpořili i rodiče. „Ačkoli moji rodiče pomohli financovat můj nový koníček, ušetřil jsem si také nějaké peníze prací na rybím trhu a celkem jsem během roku utratil kolem 18 000 dolarů investováním do svého koníčka.“

Hirschfield by ale bez nich nezačal. Jeho rodiče totiž nafotili vybrané výrobky, zveřejnili snímky na Facebooku a někteří ihned chtěli tyto výrobky odkoupit. Tak začala jeho hvězdná kariéra, která nyní může dostat ještě jiný rozměr.

Jeho podobnost se slavným hercem je velmi nápadná. Možná se tak Theo dočká nějaké filmové role, ve které bude moci předvést, jestli má talent také na hraní. Prozatím ho ale baví keramika, ve které se shlédl, a možná se tak jeho koníček stane i jeho obživou.

Zdroj: dailymail.co.uk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články