Navenek vypadá jako normální dům. Ukrývá ale ložnici „pro Drákulu“ a snad nejmenší bazén na světě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
americky dum
Zdroj: Shutterstock

Zdálky se jeví dům jako klasické bydlení. Nemovitost nacházející se v Alabamě v USA ale přilákala pozornost lidí na sociálních sítích poté, co byla svým majitelem nabídnuta k prodeji. Uvnitř se totiž nejedná o úplně obyčejný dům.


V roce 2018 byl dům zrenovován a připraven k prodeji. Uvnitř se nachází celkem čtyři koupelny, pět ložnic a dvě kuchyně. Kromě toho k domu patří i zahrada s bazénem. Nebo možná lépe řečeno bazénkem.

Právě ten totiž společně s jednou z ložnic donutil mnoho lidí zamyslet se nad tím, zda by v takovém domě chtěli žít. Celková hodnota nemovitosti činí necelých 29 000 000 korun. Čím je bydlení tak zvláštní, že si zasloužilo tak vysokou hodnotu?

Ložnice pro Drákulu mnohé děsí

Kromě čtyř klasických ložnic se v domě nachází jedna, která je rozhodně netradiční. Je laděná celá do béžova a tmavě hnědých barev, to je ale to nejmenší. Hlavní problém je totiž ve velikosti postele.

Ta je vysoká téměř do poloviny místnosti a někteří lidé komentující fotografie na sociálních sítích přemýšlí, jak by do ní lezli bez žebříku. Jiní dodávají, že v takové posteli by se snad dobře spalo i hraběti Drákulovi.

Pár lidí má strach, že by se každých pár vteřin praštilo do hlavy o strop, který se zdá díky velikosti postele neskutečně nízko. Strop je pokrytý dřevem a přímo nad postelí se nachází stropní ventilace, která nedostatek místa ještě zveličuje.

Okna jsou zadělaná velkými závěsy podél celých zdí, místnost tak vypadá o dost menší, než ve skutečnosti je. Celkově působí pokoj starodávně, zároveň je ale vidět, že prošel nedávnou renovací.

Ostatní ložnice jsou alespoň na první pohled normální. Každá je úplně jiná, ale žádná z nich se nepodobá svou výjimečností pokoji, který začal být na internetu označován jako „ložnice pro Drákulu“.

Bazén pro trpaslíky vyhovuje líným sportovcům

Na zahrádce u domu se nachází bazén, který by mnozí jistě označili za ten nejmenší, který kdy viděli. I když jeho hloubka je jako u klasického, pravděpodobně byste si v něm nezaplavali.

Na druhou stranu se mnozí lidé v komentářích u příspěvku smějí, že dát si třicet koleček v takovém bazénu by bylo opravdu snadné. Jiným připadá místo k odpočinku roztomilé.

Objevily se i poznámky k tomu, že by si postel s bazénem měly vyměnit velikost. „Dům vypadá, jako kdyby si 35 náhodných lidí vzalo do parády jeden dům a každý na něm udělal kus práce,“ hodnotí rozmanitost místností jeden ze zájemců.

Ačkoli se našlo hodně těch, kteří dům odsoudili, mnozí k fotografiím připsali, že je dům přesně stvořený pro ně. Jediné, co neocenil snad nikdo, je ona Drákulova ložnice.

Nakonec se ale určitě najde někdo, pro koho bude každá místnost v domě dokonalá a kdo si i u malého bazénu užije s velkou rodinou zábavu. Je totiž jasné, že se svým množstvím pokojů je dům určen početné rodině s několika generacemi.

Zdroj: Mirror.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články