Muže na zahradě potkalo nepříjemné překvapení. Svým objevem pobavil TikTok

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zrzavy muz
Zdroj: Shutterstock

Skoro každý si přeje najít poklad, díky kterému přijde k velkému jmění. Již v dětství spousta z nás hrála oblíbenou honbu za pokladem, při které se člověk dostal přes šipky až k odměně v podobě čokolády či jiného dárku.

Jeden muž ze zahraničí si při běžné práci na zahradě všiml velké krabice v zemi a chtěl prozkoumat, co se v ní nachází. Myslel si, že se v betonové krabici nachází poklad, díky kterému už nikdy nebude muset pracovat.

Nemilé překvapení

Tony se do svého domu nastěhoval před šesti lety. Nikdy ho ale nenapadlo, že by mohl u sebe na zahradě objevit velkou betonovou bednu. Po tomto zjištění se rozhodl dostat až k víku, aby zjistil, co se tam nachází.

Muž nahrál svůj objev na sociální síť TikTok a video se stalo během chvíle velice populární. Koho by přece nezajímalo, co se u muže na zahradě nachází a zda na zahradě neobjevil kus historie?

@tonyhuismanlpFound a secret box in the ground #cool #metaldetecting #comedy♬ Dreamy – Elijah Lee

„Po chvíli kopání jsem našel kliku, později pak ještě druhou. Pokračoval jsem, dokud jsem bednu nevyčistil natolik, abych byl schopen ji zvednout. Když jsem to zkusil, byla velice těžká, proto mi na pomoc přispěchali přátelé. A neuvěříte, o jaký poklad se jednalo,“ dodal Tony.

Toto rozhodně nečekal

O poklad se totiž vlastně nejednalo a Tony bude muset i nadále chodit do svého zaměstnání. Z bedny se vyklubal septik a muž se rozhodně dvakrát neradoval. Raději si rychle zakryl nos, protože si dokážete představit, jaká vůně se z pokladu linula.

Tony dodal, že nevěděl, že má odpad napojený na septik. „Žiji zde šest let a lidé před námi měli přesně nad tímto pokladem zahradní postel,“ dodal. Ani o sám tedy netuší, kdy naposledy proběhlo jeho čištění. Předpokládá však, že to bylo naposledy před osmi lety.

Video na sociální síti se stalo velice oblíbené, protože muž na zápach ze septiku reaguje velice vtipným způsobem. Důležité však je to nevzdávat. Třeba na zahradě v budoucnu objeví ten pravý poklad.

A jak jste na tom vy? Podařilo se vám na zahradě najít poklad, který jste doopravdy nečekali?

Zdroj: Mirror

Autor: Štěpán Pacík


Související články