Muž se vydal na nákup a po návratu se v jeho voze ukrývalo nepříjemné překvapení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nakupovani
Zdroj: Shutterstock

Muž, který se vydal na běžný výlet do obchodu s potravinami, byl v šoku poté, co se vrátil ke svému vozu. Ve voze totiž objevil několik nečekaných návštěvníků, kteří se během mužova nakupování do automobilu nastěhovali.

Z toho mrazí

Začátkem dubna se muž v Novém Mexiku vydal na nákup. Při odchodu z vozu nechal otevřená okénka a nepřemýšlel nad tím, že by se mohlo cokoliv stát. A ono se stalo! Do jeho vozu se během rychlého nákupu nastěhovaly tisíce včel.

Teprve když muž začal odjíždět, zaslechl v autě divné zvuky. Po malé chvíli si všiml, že má ve voze velké množství včel. Tyto parťáky nechce potkat snad nikdo, proto se muž okamžitě obrátil na tísňovou linku, která na místo vyslala profesionály.

Hasiči byli brzy na místě a zablokovali celé okolí. Snažili se tím ochránit nakupující před včelami. Jeden z hasičů využil své zkušenosti včelaře a o celý problém se skvěle postaral. Včelařství ho velice baví, a konečně tak měl možnost využít svůj koníček při vážné situaci.

Před odchodem z vozu zkontrolujte zavřená okénka

Na fotografiích je vidět hasič, který je obklopen několika tisíci včel. Hasiči odhadli, že z vozu bylo odstraněno patnáct tisíc včel. Celá akce trvala okolo dvou hodin a díky šikovnému hasiči byly včely bezpečně odvezeny na jiné místo.

Při této události nebyla hlášena žádná větší zranění. Jeden z bezpečnostních pracovníků obchodu s potravinami byl poštípán, naštěstí však nepotřeboval zdravotnickou pomoc. Hasiči uvedli, že pravidelně roje včel neodstraňují.

V tomto případě totiž šlo o možné nebezpečí všech zákazníků v okolí a mohlo by také dojít k velkým problémům, pokud by se muž pokusil včely odstranit sám. Sám muž pak dodal: „Ani ve snu by mne nenapadlo, že si včely vyberou zrovna můj vůz.“

Ve voze muž neměl žádnou potravinu, která by tyto létající kamarády přivolala. Proto je velkou otázkou, proč si včely vybraly zrovna tento vůz. Jedna věc je ovšem jasná. Pokud svůj vůz opouštíte, vždy zkontrolujte zavřená okénka.

Zdroj: CBS News

Autor: Štěpán Pacík


Související články