Muž s extra dlouhým jazykem řídí školní autobus. Dětem nahání strach

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ridic autobusu
Zdroj: Shutterstock

Na světě žije velké množství lidí, kteří umí něco, co jen tak někdo nezvládne. Tito lidé jsou většinou známí především na internetu, protože se rozhodnou svůj talent sdílet a zjistit, zda se na světě nachází ještě někdo, kdo danou věc zvládne.

Nepálský řidič školního autobusu doufá, že se díky své neobvyklé schopnosti stane držitelem Guinnessova světového rekordu. Na některé lidi působí tento neobvyklý talent strašidelně, jiným přijde velice úsměvný.

Dokážete to i vy?

Pětatřicetiletý Yaga Bahadur Katuwal z nepálského Urlabari tvrdí, že má nejdelší jazyk na světě. Dokáže si zakrýt nos spodním rtem, zatímco si olizuje obočí. Pan Katuwal se stal místní celebritou poté, co jeho kamarád zveřejnil na sociálních sítích video, ve kterém si muž olizuje čelo.

Chvíli poté byl školou varován, aby předváděl své neobvyklé schopnosti hlavně doma. Studenti se ho totiž velice bojí. „Děti většinou utíkají, protože se bojí. Párkrát se mi stalo, že se i počůraly,“ uvedl muž.

Pan Katuwal tvrdí, že by si rád zahrál v hororu. Prý by totiž k vyděšení filmových fanoušků nepotřeboval make-up jako ostatní herci. Muž má naprostou pravdu. Jak jste na tom vy? Přijde vám tento neobvyklý talent strašidelný nebo úsměvný?

Nikdo nechápe, jak je to možné

Lidé žijící ve stejném městě o panu Katuwalovi tvrdí, že je doopravdy zvláštní. Ten se ovšem nenechá rozhodit názorem ostatních lidí a dodal: „Myslím, že takto vypadám skvěle,“ a znovu si zakryl nos ústy.

Muž, který pana Katuwala natočil, dodal: „Je fyzicky i psychicky v pořádku. V raném věku však zjistil, že si může olíznout vlastní čelo. Má jen jeden zub, a právě to ho dělá výjimečným. Jeho dovednost je zvláštní, ale zároveň úžasná.“

Jak Katuwal zmínil, rád by usiloval o místo v Guinnessově knize rekordů. Podle této knihy je však současným držitelem rekordu Nick Stoeberl, jehož jazyk je dlouhý neuvěřitelných 10,1 cm.

Muž si musí dávat doopravdy velký pozor, aby tento talent neukazoval před dětmi, které vozí ve školním autobuse. A co vy, nechali byste svého potomka jezdit autobusem, který řídí muž s doopravdy neobvyklou schopností?

Zdroj: DailyMail
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články