Muž od sebe nemohl rozeznat vlastní dvojčata. Proto vymyslel trik, kterým ale naštval manželku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dvojcata
Zdroj: Shutterstock

S dvojčaty je to někdy náročné. Kromě toho, že je s nimi dvakrát tolik starostí než s jedním dítětem, možná vás už někdy napadlo, jak rodiče děti, které jsou si podobné jako vejce vejci, poznávají. No, maminky mají jednoduše instinkt a tatínci nějaké své poznávací znamení.

Mnoho lidí si řekne, že možná ani není možné, aby měli rodiče nějaký problém s rozeznáváním vlastních dětí. Jenomže pokud se narodí dvojčátka, není u nich obvykle jako u mimin příliš znaků, díky kterým je rozeznat. A když je navíc oblékáte do stejného oblečení, přátele tím zmatete už úplně.

Jenomže jedné nejmenované mamince z Británie se podařilo tímhle zmást nejen kamarády, ale i vlastního manžela a otce dvou dětí. Už od začátku měl totiž problém poznat, který z chlapců je který. Příliš legrační ale jeho příběh, se kterým se svěřil médiím, není.

Dělá všechno proto, abych je nepoznal

Muž, který si nepřál být jmenován, se svěřil s tím, že když se děti narodily, myslel si, že nebude problém je rozeznávat. Jenomže zatímco jeho žena je s nimi neustále, on chodí do práce a večer pak netuší, který ze synů je který. A ona se za to na něho často naštve.

„Moje žena si myslí, že oblékat chlapce do stejného oblečení je roztomilé. V tom má možná pravdu, ale já potom opravdu nevím, který je který. Mockrát se na mě rozzlobila, když jsem jednoho z nich oslovil špatným jménem. A tak jsem se snažil vymyslet, jak je rozpoznat,“ přiznal se zoufalý otec.

Nakonec se rozhodl smývatelným fixem nakreslit oběma dětem na ručičky tečky. Jednomu na pravou, druhému na levou dlaň. Podle toho je několik dní poznával a zdálo se, že nikde není problém. Jenomže pak jeho trik manželka prokoukla a naštvala se.

Odešla z domu

„Moje žena se na mě naštvala, že jsem neschopný a nedokážu rozpoznat vlastní děti. Sebrala se i s nimi a na několik dní odešla z domu. Dnes už se sice vrátila, ale stále se mnou nemluví. Já ale opravdu nevím, co dělat. Své děti miluji, ale jsou jednoduše úplně stejné,“ hájí se nešťastník.

Článek dlouho nezůstal bez komentářů. Mnoho lidí se staví na stranu mužovy ženy. Podle nich je jednoduše smutné, když otec nepozná vlastní děti. Pár lidí se ho ale zastalo a chápe, že i když syny miluje, je pro něho těžké u dvou mimin poznat, které je které.

V neposlední řadě se lidé zastávají ženy, která tráví většinu času s dětmi sama, po porodu prožívá celou řadu hormonálních změn, a je proto jasné, že ji taková věc vytočí.

Podle nich se časem situace uklidní a pár se jednou společně všem vzpomínkám zasměje.

Zdroj: dayliadvent.com, verywellfamily.com, dailystar.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články