Modelka opravuje auta, přestože má extrémní nehty. Muži ji často podceňují kvůli pohlaví i vzhledu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Peyton Cicconi
Zdroj: Profimedia

Některé věci sice nejdou dohromady, vždy se ale najde výjimka, která potvrzuje pravidlo. Mnoho lidí by si nejspíš nedovedlo představit, že někdo s nehty dlouhými skoro 8 centimetrů se bude živit jako automechanik. Peyton Cicconi občas své ruce ozdobí nehty ještě delšími, svou práci ale přesto dělá bravurně.

Živí se jako modelka i automechanička. Pro mnoho lidí nejde dohromady už jen to, že pracuje jako žena s auty. Peyton ale dokazuje, že dovede být krásnou dámou s extrémními nehty a zároveň opravit jakýkoli automobil.

Práce není problém, komunikace s ostatními občas ano

Za své nehty za posledních 5 let utratila dohromady v přepočtu přes 125 tisíc korun, uvádí server Times Now. Proto se rozhodla, že nebude dokonalé dílo ničit ani při své práci automechaničky.

Místo toho se nehty, které mají mnohdy dokonce tvar postaviček ze seriálů nebo jsou zdobeny různými drahými kameny, naučila využívat. Samotná práce pro ni prý problémem není.

Co ale považuje za velkou komplikaci, je komunikace s kolegy. Ti ji totiž často podceňují, ponižují a zesměšňují právě kvůli tomu, jak vypadá.

„Často mají problém jenom s tím, že jsem žena. Když jsem dělala kurzy na svou profesi, byla jsem jediná mezi dalšími sto muži,“ svěřila se pro Daily Mail. „To, že mám hezké nehty, ale příliš nepomáhá,“ vysvětluje.

Miluje auta i sociální sítě

Automobily zajímaly Peyton už od dětství. Už jako malá věděla, že by se chtěla živit prací s nimi. Zájem o módu a úpravy nehtů podle ní přišly až jako druhé. Nakonec se ale rozhodla oba koníčky skloubit.

Ve své práci je dobrá, a ačkoli se někdy potýká s posměchem mužů, nakonec prý vždy každý uzná, že se v ní spletl.

Ke své profesi zvládá modelka sdílet videa na sociálních sítích, kde se chlubí především nehty, někdy ale také obecně svým módním stylem.

Zdroj: TikTok, Daily Mail, Times Now

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články