Mladý pár slyšel kolem svého domu podivného zvuky. Když rozjel pátrání, nestačil se divit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Par
Zdroj: Shutterstock

Najít ten správný dům, ve kterém budete spokojeně žít, může být velice náročné. Po úspěšném nalezení vysněné nemovitosti pak přichází stěhování, které zabere spoustu času. Co když vám ale makléř neprozradil tajemství, které objevíte až po nastěhování?

Když se stěhujeme, máme tendenci zjistit, zda se v okolí domu nachází dobrá občanská vybavenost. Školy, supermarket a hřiště pro děti jsou při výběru nového domova velice důležité.

Zvuky kolem domu

Pravděpodobně byste nevěnovali velkou pozornost zpěvu ptáků v okolí. Ve videu, které sdílel uživatel Casey na sociální síti TikTok, se mají diváci možnost podívat do místa, kam se muž nastěhoval.

Kolem svého domu slyšel zpěv ptáků a radoval se z toho, kolik zvířat žije v okolí. Video však ukazuje krutou realitu. Zvuky přírody totiž nejsou takové, jaké se zdály.

@cursedhomeWe found hidden speakers everywhere in our neighborhood.. #scary #foryoupage #fyp #fypp #fypシ #wakeup #expose #government #creepy #conspiracy #birds♬ Not alone.. – Casey

Muž ve videu vysvětluje: „V naší nově postavené čtvrti jsme objevili něco zvláštního. Nemyslím si, že je to normální. Před nedávnem jsme si začali uvědomovat, že se zvuky přírody opakují. Začali jsme tedy pátrat a brzy byla odpověď na světě.“

Toto by vás rozhodně nenapadlo

Jak se ve videu dozvídáme, při výstavbě nových domů bylo v okolí rozmístěno a dobře schováno několik malých reproduktorů. A přesně z těch se zvuky přírody linuly.

Casey na videu vytahuje mini reproduktory z prostoru mezi kameny a trubkami a dodává: „Není to děsivé, že jsou v našem okolí falešné zvuky přírody místo těch skutečných?“ Video se stalo velice populárním a lidé začali vyjadřovat své názory.

Jeden z fanoušků se zamýšlí, zda se správa oblasti nesnaží přilákat zvířata zpět do narušeného místa, jiní uživatelé upozorňují, že by se v sousedství mohly nenacházet také skryté kamery. Pokud se v budoucnu plánujete stěhovat, dejte si pozor, abyste nenašli skrytou nepříjemnost i u vás na zahradě.

Zdroj: Mirror

Autor: Štěpán Pacík


Související články