McKamey Manor: Dům hrůzy, kde strhávají nehty, vyrážejí zuby nebo lámou ruce. Lidé k tomu dávají před vstupem souhlas

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Hororovy dum
Zdroj: Shutterstock

I v případě, že patříte k lidem, kteří se rádi bojí, milují sledování hororů a navštěvování děsivých míst, nejspíš byste dobrovolně nezavítali do nejděsivějšího domu hrůzy. Ten se nachází v San Diegu a jmenuje se McKamey Manor. Vstup do něj je zcela zdarma. Podle mnohých ho ale navštěvují pouze blázni.

Záběry na YouTube ukazují hrůzné zacházení s lidmi, které ve vás na první dojem vyvolá pocit, že to musí být všechno pouze nahrané. Jenomže trhání zubů, strhávání nehtů, škubání vlasů nebo třeba lámání rukou je skutečné.

V tomto domě hrůzy vám mohou legálně ublížit, obrátit se na policii je tak zcela zbytečné, uvádí Whiskey Riff. Před vstupem dovnitř totiž podepíšete několikastránkový souhlas s tím, že vás uvnitř mohou mučit.

Dům sadisty

Strašidelný dům na svém pozemku vybudoval Russ McKamey. Muž, který se podle webu How Stuff Works nikdy netajil tím, že je sadista a má rád násilí. Vstup do domu hrůzy je zdarma, majitel si totiž to, že se u něho necháte dobrovolně mučit, velmi užívá.

McKamey sám sebe prezentuje jako baviče. Poskytuje prý lidem možnost se uvolnit. Ze začátku toho ve svém domě hrůzy nenabízel tolik, postupem času mu ale došlo, že lidé chtějí víc. Proto se nebál do praktik strašidelného místa zapojit i skutečnou bolest.

Pomáhá prý od psychických problémů

Ačkoli se na první pohled může zdát, že v domě lidé přichází k psychickým újmám, podle serveru Insider je to mnohdy naopak. Říká se údajně, že pokud přežijete McKamey Manor, přežijete úplně všechno.

Do strašidelného domu často chodí lidé, kteří se chtějí vyrovnat s nějakou těžkou životní ztrátou, kteří mají nějaký psychický problém. Lidé, kteří potřebují pocítit strach a fyzickou bolest, aby se přes něco přenesli.

Návštěvníci domu popsali, že v něm byli nuceni například jíst živé hady a pavouky či vlastní zvratky, koupat se ve zvířecí krvi, čekalo je velké množství fyzické bolesti. Sáhli si údajně na psychické i fyzické dno.

Kromě herců pracují v domě také bývalí trestanci, kteří seděli za násilné činy. To dotváří atmosféru, při které mají návštěvníci pocítit, co je to absolutní strach.

Zdroj: Whiskey Riff, How Stuff Works, Insider, Daily Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články