Matka sdílela video své trpící dcery. Chtěla varovat svět před nebezpečím alkoholu a drog

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Video sdileni
Zdroj: Shutterstock

Měl to být její první večer, kdy mohla legálně pít. Stal se pro ni ale noční můrou, a i když je to dnes už minulostí, video, které její matka zveřejnila na sociálních sítích, jí bude hrůzu ještě dlouho připomínat. Toto je příběh osmnáctileté Millie Taplin, kterou v klubu zdrogoval neznámý muž. Přinesl jej server Yourtango.com.

Její matka neměla nic proti tomu, že jde dcera s přáteli do klubu pít. Dosáhla plnoletosti a ona jí věřila, že se domů vrátí v pořádku, i kdyby po pár drincích. Jenomže Millie se vrátila ve stavu, který byl hrozivý.

A to ne svou vlastní vinou, jak později vypověděla. V tu chvíli ale její sestra s matkou neřešily, čí chyba to je. Když viděly, že je Millie v křeči, hýbe čelistmi, má vyvalené oči a nedokáže pohnout rukama, odvezly ji ihned na pohotovost.

Hodil mi něco do pití

Millie byla v klubu s přáteli. Po prvním drinku, který si dala sama, ji neznámý muž pozval na skleničku. A ona příliš nepřemýšlela a pozvání přijala. Po chvíli se jí ale udělalo nevolno. Odešla na vzduch v domnění, že se to zlepší.

„Říkala jsem si, že jsem nepila zase tolik. Netušila jsem, co mi je,“ vypráví Millie. Najednou jsem nemohla pohnout tělem. Ležela jsem tam, byla jsem duchem přítomná, ale nedokázala jsem mluvit ani se hýbat.“

Přátelé, kteří Millie po chvíli venku objevili, zavolali rychle její sestře. Ta ji odvezla do nemocnice, kam s nimi jela i jejich matka. Ačkoli to zpočátku vypadalo hrozivě, lékaři brzy ženy ujistili, že bude Millie v pořádku.

„Celou tu dobu jsem slyšela své okolí. Vnímala jsem, co se děje. Snažila jsem se křičet. Vysvětlit jim, že to není moje chyba. Ale nemohla jsem vydat jediný zvuk,“ popisuje teenagerka.

Matka sdílela děsivé video

Mediálně zajímavý se stal příběh nejen proto, že mladá dívka skutečně trpěla, ale především díky matce, která ji na nemocničním lůžku natáčela, když byla v křečích. Později pak video zveřejnila na sociálních sítích.

Je vidět, že Millie se snaží mluvit, ale její ústa ji neposlouchají. Má ztuhlé ruce, jako by se snažila je dát v pěst, ale zastavila se na polovině cesty. Škube celým tělem a její výraz v obličeji je děsivý.

„Vypadala jako posedlá ďáblem. Měla jsem o ni strach, ale když mi lékaři řekli, že bude v pořádku, jakmile přestane droga účinkovat, tak jsem se rozhodla, že pomocí jejího příběhu varuji svět před podobnými případy,“ píše její matka.

„Natočila jsem svou dceru a později s jejím svolením publikovala video na sociálních sítích, kde se rychle stalo sledovaným. Doufám, že díky tomu si hodně lidí uvědomí, jaké je nebezpečí alkoholu a hlavně drog.“

Milliina matka dodává, že nemá nic proti pití, člověk by si ale měl dávat pozor, s kým se v klubech baví a od koho přijímá pozvání na drink. Kdyby byla její dcera opatrnější, nic z toho se nemuselo stát.

Millie sama přiznává, že si není jistá, zda ještě někdy do klubu s přáteli půjde. Z alkoholu se jí dělá nevolno a je teď trochu paranoidní vůči komukoli, kdo ji na ulici osloví a něco jí nabídne nebo ji o něco požádá.

Zdroj: yourtango.com, Facebook, youtube.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články