Masáž jí změnila zadek tak, že skoro neoblékla svatební šaty. Neobvyklou zkušenost popsala kosmetička

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kraska
Zdroj: Shutterstock

Máte rádi masáže a nemohli jste se dočkat znovuotevření všech salonů, ve kterých se postarají o vaše bolavá záda? Pak pro vás máme jednu zajímavou novinku. Jedna masáž v zahraničí se postará o to, abyste po příjemné relaxaci vypadali úplně jinak.


Mnoho nevěst stráví nad přípravami svého svatebního dne měsíce. Zatímco se některé podrobují dietám a vyčerpávajícím fitness výzvám, jiné si pak najdou způsob, jak se za krátkou dobu proměnit v neskutečnou krasavici bez velkého namáhání.

Na svatbě jako kráska

Vanessa Frota udělala před svým velkým dnem krok napřed. Aby na svatbě vypadala co nejlépe, tak ji její partner objednal na nechirurgický zákrok, díky kterému se zvětšil její zadek. A výsledek doopravdy nečekala.

Bezbolestné estetické ošetření je známé pod názvem Bumbum Brasil 180. Procedura slibuje, že se vaše křivky na několik dní zvýrazní, aniž byste šli pod nůž a trpěli nepříjemnými bolestmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vanessa Frota ?Dublin Blogger (@vanfrot)


Podle Vanessy tato procedura fungovala až příliš dobře a ona byla s výsledky naprosto spokojená. Dokonce i sám partner dodal, že takto velkou proměnu nečekal a jeho dívka je pro něj po proceduře mnohem atraktivnější.

Dublinská bloggerka, která tuto proceduru podstoupila, dodala, že měla po samotné proceduře problém vejít se do svatebních šatů.

Není na tom nic zvláštního

I když si možná myslíte, že je Vanessina zkušenost neobvyklá, kosmetička říká, že se čím dál tím více nevěst pokouší posílit své křivky, než kráčí uličkou. Sama Vanessa dodala, že úprava postavy může pomoci k tomu, aby se nevěsty cítily sebevědoměji.

Masáž vylepší váš zadek bez zbytečných zásahů jehel, zásahu doktorů a bolestí po samotné proceduře. „Jelikož jde o bezbolestnou metodu bez zásahu lékařů, lze ji provést i několik dní před vaším velkým dnem,“ dodala žena.

Influencerka měla na svém obřadu krásné bílé krajkové šaty, které byly poseté řadou knoflíků. Tyto detaily upozornily na její nově vylepšené křivky a vypadá to, že si tuto příležitost všichni užili.

Zdroj: Daily Star
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články