Manikérka tvoří design z kousků mrtvých těl zvířat. Toto byste na svých nehtech rozhodně nechtěli

od František Olša
2 minuty čtení
Nicole Casati
Zdroj: Profimedia

Pandemie donutila ženy pečovat o své nehty nejrůznějšími způsoby. Spousta z nich si pořídila veškeré vybavení do svých domácností a pomalu se učí manikérské kousky. Výhodu pak mají ty, které žijí ve společné domácnosti se ženami, které se manikérskému umění věnují.

Kamínky, obrázky, třpytky, tím vším si můžete nechat ozdobit své nehty. Co ale kdybyste se rozhodli pro úplně jinou dekoraci?

V jednom manikérském salónu vás přivítají s otevřenou náručí. Otázkou však je, zda vy s otevřenou náručí přivítáte jejich jedinečnou techniku.

Trochu života na vašich nehtech

Pro někoho působí tento design jako noční můra. Některé zákaznice mu ale neodolaly a my jsme si jistí, že dotyčné jsou středem pozornosti. Rozhodli byste se pro tento kousek, nebo byste zvolili úplně něco jiného?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Deadly Beauty And Nails Studio (@deadlynails)


Pokud nemáte rádi brouky a létající hmyz, nebudete mít rádi ani tento styl umění na nehtech. Zahraniční salón vymyslel způsob, jak začlenit dráždivý hmyz do vašeho denního pořádku.

Existuje však nějaký sklad, kde se dají mrtvá těla brouků objednávat? Ne, musíte pro ně vyrazit sami. Pracovníci bizarního salonu se tedy musí vydávat za dobrodružstvím a hmyz sbírat všude možně.

Nejen brouci

Kdo ví, zda si manikérka Nicole, která v salónu pracuje a na jeho instagramovém profilu výtvory zveřejňuje, nechává po večerech rozsvíceno, aby se nemusela vydávat do přírody, nebo chytá mušky a můry, které za světlem do pokoje přilétnou samy. Přiznala, že brouky jí nosí i sami zákazníci.

Pokud tedy v přírodě uvidíte mrtvé tělíčko nevinného broučka, zkuste ho donést do vašeho salonu s otázkou, zda by v něm byli ochotní jej zalakovat i na vaše nehty.

Nečekejte však, že se dočkáte přívětivé odpovědi. Většině lidí totiž přijde tento způsob nechutný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Deadly Beauty And Nails Studio (@deadlynails)


Sbírání hmyzu by se dalo pochopit, co ale nehty ozdobené hadí kůží? To už je trochu moc i na nás. Salon se dokonce pochlubil fotografií, na které jedné klientce na nehet přilepil mrtvého mořského koníka.

Práce manikérek je obdivuhodná, protože to, co dokáží na nehty vytvořit, je doopravdy neuvěřitelné.

Pokud vás pak zajímají jiné salony, tak ty se například specializují na design, kdy vám z nehtu udělají kravské vemeno, ze kterého si můžete podojit skutečné mléko.

Autor: Štěpán Pacík

Související články