Maminka připravuje miniatury jídel pro panenky. Nad tím, co dokáže, vám zůstane rozum stát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena v dilne
Zdroj: Shutterstock

V období pandemie si mnoho z nás našlo nové koníčky. Někdo začal sportovat, někdo začal s otužováním, někdo se pak například naučil šít nebo vařit. Neuvěříte, jaký talent má žena, která měla během pandemie rozhodně co dělat.

Roz MacLean je jednačtyřicetiletá žena, která miluje domy pro panenky. A aby se měly panenky co nejlépe, začala pro ně vyrábět pokrmy. Pravděpodobně si dokážete představit, jak velký musí být pokrm pro pouhou panenku. Tato žena však výrobu zvládá bravurně a při pohledu na tyto pokrmy se vám budou sbíhat sliny.

Roztomilé miniatury

Designy pokrmů sahají od sushi po ryby a hranolky, které jsou doplněné nádobou na jídlo, a v nabídce je dokonce i plně servírovaná večeře. Žena se normálně živí jako lékárnice, ale při dlouhých večerech sledovala videa na internetu a naučila se vyrábět miniaturní věci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený roz maclean (@myminimakes)

Pokrmy, které vyrobí, prodává ve svém internetovém obchůdku. Síla internetu zafungovala a výrobků si začali všímat zákazníci ve Spojených státech, kteří tyto miniatury objednávají ve velkém. Cena malých jídel se pohybuje od sto padesáti do osmi set korun.

Kdo má z pokrmů největší radost, jsou Roziny děti. Dvojnásobná maminka řekla: „Dům svých prvních panenek jsem dostala, když mi bylo dvacet let a roky jsem sbírala miniatury.“ Později ji pak napadlo začít vyrábět své vlastní miniatury. Díky videím na internetu se to naučila velice rychle a myšlenka na přípravu jídel přišla prý právě z lásky k jídlu.

Radost z recenzí

Kromě toho, že si Roz užívá samotnou výrobu pokrmů, užívá si také recenze, které od svých zákazníků dostává. „Je báječné vidět, když mi někdo pošle fotku mého jídla připraveného v jejich domečku pro panenky.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený roz maclean (@myminimakes)

Roz také dodává, že nemá problém vyrábět pokrmy pro panenky na míru. Jeden ze zákazníků si prý pro své panenky přál sushi, což pro šikovnou Roz nebyl žádný problém. Udělat jedno jídlo prý trvá několik hodin a někdy i celý den.

Upozorňuje také, že pokud někdo požaduje dekorativní dort, může to chvíli trvat. Speciální pokrmy prý vyrábí hlavně pro sběratele, mezi které se sama řadí.

A pokud vám tyto pokrmy přijdou kouzelné stejně jako nám, neváhejte a vydejte se do internetového obchůdku plného miniatur pro panenky.

Zdroj: Metro
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články