Královna krásy unesla muže, jímž byla posedlá. Připoutala ho k posteli a znásilňovala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kralovna krasy
Zdroj: Shutterstock

V mládí byla Joyce McKinney, královna krásy z malého města, velmi zbožná a měla pevné názory na morálku. To se ale začalo měnit, když se zamilovala do Kirka Andersona – člena mormonské církve, jíž byla sama součástí. Jejich vztah nebyl tímto náboženským směrem povolený a on si to brzy uvědomil. Joyce se ho ale vzdát nechtěla.

Nejprve společnou lásku tajili. Pak ale Joyce otěhotněla a po pár měsících potratila. To vedlo Kirka k tomu, že začal mít výčitky svědomí a přiznal se starším z církve, co provedl.

Na jejich příkaz pak ženu opustil a odstěhoval se z Utahu, aby ho nemohla následovat.

Nic ji nezastavilo

Joyce však byla Kirkem posedlá. Podařilo se jí zjistit, kam se přestěhoval, několikrát se s ním pokoušela navázat vztah.

On ji ale odmítal. Jelikož se k ní nechtěl vrátit sám, rozhodla se, že si ho vezme násilím, píše server All That’s Interesting.

Ačkoli si Kirk několikrát změnil jméno, Joyce si najala soukromého detektiva a vždy ho našla.

Nakonec ho unesla a držela ho několik dní násilím ve svém domě. K únosu měla komplice, v domě ho však držela sama.

Podle toho, co muž vypověděl, byl tři dny připoutaný u její postele. Ona k němu chodila v latexovém oblečení, pouštěla hudbu, tvrdila, že chce zážitek udělat příjemný i jemu. Ve výsledku ho ale jen opakovaně znásilňovala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lost In History (@lostinhistorypics)

Souhlasil, že si ji vezme

Kirk se nakonec dostal na svobodu lstí. Začal předstírat, že Joyce miluje, dokonce jí slíbil, že si ji vezme. Když ho odpoutala s tím, že mu věří, utekl a vyhledal pomoc, popisuje Surrey Live.

Žena i její komplic, který pomáhal s únosem, byli zatčeni. Tím ale příběh nekončí.

Joyce se totiž za každou cenu chtěla proslavit a dostat se do médií. Když věděla, že stejně skončí za mřížemi, začala svůj případ co nejdetailněji popisovat včetně toho, co všechno spoutanému muži prováděla.

Joyce byla nakonec propuštěna na kauci. Bylo stanoveno nové datum jejího soudu, k tomu se však podle The Guardian nedostavila.

Místo toho ona i její partner pod novou identitou na dlouhých 6 let zmizeli, než byli znovu zatčeni.

A to ve městě, kde byl tehdy zaměstnán právě její bývalý přítel. Ani po tak dlouhé době ji očividně posedlost jedním mužem nepřešla.

Zdroj: Grunge, Surrey Live, The Guardian, All that’s interesting

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články