Kočky ve smyslných i odvážných pózách. Podívejte se, jak zaskočily své majitele

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kocky pozy
Kocky pozy

Karanténa v poslední době donutila spoustu lidí k tomu, aby opět komunikovali přes sociální sítě. Často během volání svým blízkým využívají webkameru, a vznikají tak vtipné a originální snímky. Internet ale zaplavily také fotografie domácích mazlíčků, kteří se před kamerou nestydí ukázat. My vám přinášíme galerii hned několika odvážných koček.

Originální a vyzývavé pózy

Snímky internetových uživatelů zachycují kočky v pozicích, za které by se nemusely stydět ani zkušené modelky. Otázkou zůstává, zdali se jedná o předem připravené snímky, nebo momentky. Pravdou ovšem je, že tyto fotografie stihly pobavit už velké množství internetových uživatelů a obletět svět.

Zdroj: Котизм / Vk.com

Kočky při videohovoru nešetří vtipnými grimasami. Mají vykulené oči, tlamu dokořán, jazyk venku a někdy dokonce naznačují tlapkami různá gesta. Roztažené nohy, vyzývavé polohy a další pózy jen umocňují zábavné provedení celé fotografie.

Zdroj: Котизм / Vk.com

Majitelé si se snímky dali práci

Na snímku není jen jedna kočka, jelikož to má vypadat, že spolu tito mazlíčci provádějí videohovor. Na jedné fotografii se vám naskytne pohled na vyzývavou kočku a v menším okně další, která hovor přijala. Mazlíčci na druhé straně svým pohledem perfektně dávají najevo překvapení či pohoršení.

Zdroj: Котизм / Vk.com

Lidé se předhánějí v originalitě

Stačil jeden dobrý nápad a strhla se lavina dalších kočičích snímků a momentek. Chovatelé koček své mazlíčky fotografují v různých pozicích a snaží se okolí pobavit svým výtvorem. Na internetu můžete narazit na chlupaté mazlíčky, ale také na tzv. druh sphynx, který nemá srst, a výsledný snímek tak působí ještě zábavněji.

Zdroj: Котизм / Vk.com

Kočky se internetovým uživatelům předvádějí jako hotové akrobatky a jejich milovníci se těší, jaké překvapení nebo originální fotografie přijde příště.

Zdroj: Котизм / Vk.com

Autor: Eva Marešová

Související články