Ken v lidské podobě utratil přes milion dolarů za svou proměnu. Tohle už ale trochu přehnal

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Barbie
Zdroj: Shutterstock

Pokud byste si na svém těle mohli upravit jednu věc, jaká by to byla? Je samozřejmé, že bychom se měli mít rádi takoví, jací jsme, ale někteří lidé jednoduše nejsou spokojení se svým vzhledem. A přesně proto volí finančně náročné úpravy, díky kterým se cítí o něco lépe.

Justin Jedlica je čtyřicetiletý muž z Los Angeles a je mu přezdíváno „Lidský Ken“. Během posledních dvaceti let prošel více než tisíci procedurami a trvá na tom, že úprava těla je umění a že je se svým vzhledem naprosto spokojen.

Plastické procedury za tučný balík

Justin podstoupil svůj první kosmetický zákrok v sedmnácti letech. Podle odhadů utratil za proměny a operace přes jeden milion dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných dvacet dva milionů korun.

V rozhovoru pro televizní show uvedl, že považuje proměny za výraz své kreativity. Dále řekl, že svými operacemi pomohl velkému množství lidí, kteří potřebovali chirurgický zákrok, a také dodal, že nikdy nebude povzbuzovat lidi, kteří nepotřebují kosmetické úpravy, aby šli pod nůž.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Jedlica (@justinjedlica)

„Když jsem byl mladší, měl jsem problémy se svým nosem. Myslel jsem si, že je velký, a když mi bylo čtrnáct, věděl jsem, že je to něco, co chci opravit,“ řekl. Mezi jeho idoly patří Michael Jackson, Joan Rivers a Dolly Parton.

Na první operaci, která byla první z pěti plastických operací nosů, musel počkat do svých osmnácti let. Hned po operaci nosu prý však na svém těle našel další věci, které se mu nelíbily a musely být upraveny.

Spokojenost je důležitá

Justin se významně podílel na přípravě svých operací a podstoupil zajímavé zákroky, jako jsou implantáty hýždí. Některé implantáty si dokonce sám navrhl. Sám sebe prý vnímá jako inovátora a umělce.

Připustil, že ne všechny jeho postupy bylo stoprocentně úspěšné, ale prý se díky chybám učil. Rozhodně prý nesouhlasí s tím, že je závislý na plastické chirurgii a uvedl, že plastické operace jsou po celém světě na denním pořádku.

V reakci na přezdívku „Lidský Ken“ Justin řekl, že se Kenem nijak zvlášť necítí. Justin má vlastní poradnu v oblasti plastické chirurgie, kterou se rozhodl otevřít poté, co se díky svým plastickým úpravám proslavil.

Jsme doopravdy zvědaví, s jakou úpravou se Justin představí příště.

Zdroj: Daily Mail
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články