Jednovaječná dvojčata si našla za partnery další jednovaječná dvojčata. Fotka jejich zásnub obletěla svět

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dvojcata
Zdroj: Shutterstock

Najít toho správného partnera se velice často zdá jako nadlidský úkol. Pokud máte stejně starého sourozence, a ještě k tomu dvojče, tak se pravděpodobně stane to, že budete hledat partnera v tu stejnou dobu.

Briana Deane byla v šoku a nedokázala pochopit, co řekla její identická sestra, když jí řekla, že se zamilovala do muže, který byl shodou okolností identickým dvojčetem. Příběh nabral ještě šokující směr a Briana potkala identického bratra milence své sestry.

To snad není možné!

Je všeobecně známo, že si nikdo nerozumí lépe než jednovaječná dvojčata. Identická dvojčata často sdílejí stejné vzpomínky a přátele. To je obvykle příčinou jejich podobných tužeb a potřeb.

Briana a Brittany jsou identická dvojčata, která vždy věděla, že mají společné pouto. Snaží se oblékat stejně, a dokonce nosí stejný účes. Společně se také rozhodli studovat právo. Obě dvě zkusily randit s muži, kteří jsou bez sourozenců. To jim však vždy dávalo pocit, že jim něco chybí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josh, Jeremy, Brittany, Briana (@salyerstwins)


Ženy se v roce 2017 zúčastnily festivalu dvojčat. Ten se konal v americkém Ohiu a ženy se zde setkaly s Jeremym a Joshem Salyersovými. Briana prohlásila, že setkání s těmito dvojčaty lze nazvat jako magický okamžik.

Jakmile si dva páry dvojčat začaly povídat, netrvalo dlouho, než si vyměnily kontakty. Chlapci řekli děvčatům, že jsou za toto setkání velice rádi a že se těší, až se společně všichni potkají na festivalu v příštím roce.

Láska až za hrob

Brittany a Briana však s nápadem vidět se až za rok nesouhlasily. Nedlouho po festivalu se tak chlapci vydali na výlet do Virginie, kde se společně setkali s děvčaty. Výlet dopadl na výbornou, a bratři dokonce řekli, že věděli, že se nikdy neožení, dokud jejich protějškem nebudou dvojčata.

A chlapci jsou doopravdy velcí romantici. Sestrám bylo řečeno, že jedou natáčet reklamu, ale když na místo dorazily, čekali na ně muži, kteří si ve stejný moment klekli a požádali dívky o ruku. Páry se rozhodly, že se chtějí vdát šest měsíců po zasnoubení, a tak se i stalo.

Tento příběh se stal velice zajímavým i pro televizní produkci TLC, která páry oslovila pro natáčení dokumentu o jejich svatbě. Novomanželé se po svatbě rozhodli pro spolubydlení, chtěli zůstat ve stejném domě a být si stále na blízku.

Neuvěříte tomu, ale dívky dokonce otěhotněly ve stejnou dobu, a v průběhu těhotenství měly dokonce chuť na to samé. Obě dvě si tak dopřávaly žvýkačky a okurky.

Zdroj: Wanderoam
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články