Instalatér našel v kuchyni pod podlahou dárek od předchozích nájemníků. Takové překvapení by potěšilo i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Instalater
Zdroj: Shutterstock

Rekonstrukce domů je velice oblíbená činnost. Lidé se skrz aktuální situaci snaží proměnit své domovy v ještě útulnější hnízda a kolikrát netuší, co na ně může při proměně domova čekat. O jedno překvapení se podělil instalatér, který se specializuje na rekonstrukce domů.

Běžný pracovní den se proměnil ve velice zajímavý zážitek. Muž, který má za sebou několik rekonstrukcí a oprav, se pochlubil zajímavostí v podobě příjemného dárku v domě, o který se zrovna staral.

Toto nečekáte

Instalatér, který provádí renovace kuchyní, narazil na ručně psaný dopis pod podlahou a také malý dárek, který mu rozhodně zlepšil den. Překvapení sdílel na sociálních sítích a video se stalo virálním.

@hooserice88Carrying out essential work! Great find. Not sure I would drink it tbh. #fyp #drink #whisky #scotland #scottish #wrenkitchen #VideoSnapChallenge♬ original sound – Craig Harrigann


Předchozí nájemníci byli pravděpodobně velice kreativní, když dům obývali. Otázkou je, za jak dlouho očekávali, že se dárek najde. Nalezení tohoto skvostu trvalo dvacet let. A to už je celkem dlouhá doba.

V dopisu, který instalatér objevil, stálo: „V tomto domě bydleli Jack a May, tři děti a pes. Kuchyně hotová v květnu 2001. Gratulujeme a užij si dárek.“ Zajímá vás, o jaký dárek se jedná? Jsme si jistí, že by potěšil i vás.

Na zdraví

V dopisu stála ještě jedna věta: „Napij se na nás.“ Předchozí nájemníci totiž k dopisu přidali malou lahev whisky Glenkinchie.

I když není zanechaný dopis nejzajímavější, je vždy příjemné dozvědět se více o bývalých nájemnících a lahev alkoholu je příjemné překvapení.

Video získalo na sociální síti TikTok tisíce zhlédnutí a uživatelé této aplikace na něj reagují velice kladně. Někteří se rozhodli pro rekonstrukci svého domu, doufajíce, že také objeví něco takto zajímavého.

Jiní fanoušci napsali, ať si muž lahev whisky ještě nějakou dobu ponechá. Mohla by mít totiž velkou cenu. Kdo ví, zda už je whisky vypitá, nebo našla místo v poličce šťastlivce, který tento poklad objevil.

Pokud bydlíte v pronájmu, nebo se plánujete stěhovat, zvažte, zda by nebyl dobrý nápad také něco malého ve vašem domově ukrýt. Třeba se pak dárek od vás stane slavným a vy budete mít radost z dobrého skutku.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články