Horoskop: Koho čeká láska jak z romantického filmu a kdo by si měl s partnerem promluvit

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Týden už je v plném proudu a vy si stále připadáte, že je pondělí. Máte pocit, že nestíháte a do Velikonoc už moc času nezbývá. V následujících řádcích se dozvíte, na co byste si měli dát pozor a které znamení by mohlo na uspěchanost doplatit.

BERAN

Propadnete nákupní horečce a e-shopy vám k tomu nepomáhají. Ty jsou plné jarního oblečení a vy propadáte touze se v nějakých jarních kouscích ukázat. Dejte si ale pozor na unáhlené nakupování nesmyslů, protože by vám to mohlo účet pořádně provětrat. Vaše skříně totiž volají po jarním úklidu. O víkendu vás čeká příjemné, sportovně laděné setkání.

BÝK

Máte už několik dní tak trochu divnou náladu. Jako lék úspěšně zafunguje vaše rodina, mezi těmi nejbližšími za chvilku zapomenete na veškeré trable okolního světa. Čeká vás i menší konflikt se sousedy, ale během víkendu se zase všechno urovná. Zkuste si i vsadit, na obzoru je výhra.

BLÍŽENCI

Máte dost energie a napadají vás tak bláznivé nápady, že se nad nimi usmívají i vaši nadřízení. Nedá se ale vyloučit, že se některý z nich neujme jako užitečný pracovní zlepšovák. Obdržíte za to slušnou odměnu. Pokud vám někdo připomene staré rány z minulosti, dělejte, že jste to neslyšeli.

RAK

Čeká vás smíření s člověkem, který vás v minulosti dost naštval. Ale vy jste dospěli k názoru, že mír je mnohem lepší než přikrmování nepřátelství. Uprostřed týdne potkáte člověka, který bude mít vliv na váš další pracovní posun. Nepodnikejte ale nic riskantního, raději se držte při zemi.

LEV

Tento týden budete horliví a bojovní, což spoustu lidí velmi překvapí. Znají vás díky vaší klidné a milé povaze. Teď ale nevědí, co si o tom všem mají myslet. K ostřejším výrazům a energickému chování vás dohánějí okolnosti od ostatních. S víkendem se ale trochu zklidníte a vrátíte se zase zpátky.

PANNA

Na jaře je ideální čas zapracovat na zlepšení a oživení vašeho milostného života. Z všedních dnů se totiž začala vytrácet romantika a láska. Pokud spolu žijete nesezdáni, bude nejlepší začít diskutovat o posunutí vašeho vztahu a třeba i o svatbě. Zaměřte se i na svůj jídelníček a přestaňte do sebe ládovat tolik smaženého a tučného jídla.

VÁHY

Na začátku týdne vás někdo naštve a hodně rozhodí. Následkem toho vám na nervy budou brnkat i jakékoliv připomínky vašich kolegů. Snažte se situaci uklidnit a vyhýbejte se konfliktním lidem. Pokud by se situace časem zhoršovala, bylo by možná lepší podívat se po jiném místě.

ŠTÍR

V následujícím týdnu vás intuice neomylně nasměruje do míst, kde je plno krásných věcí. Ty dokážou hodně pohladit na duši. Jarní čas navíc přeje lásce jako z romantického filmu. Vyhýbejte se nemocným lidem a do svého jídelníčku zařaďte více zeleniny a svěžích salátů.

STŘELEC

Rodina vás potřebuje. Vaše domácnost volá po péči něžné ženské ruky. Vrhněte se nejen na jarní úklid, ale také na nějakou rekonstrukci, třeba vymalujte byt pastelovými barvami nebo dokončete pár drobných úprav. O víkendu vyrazte na procházku do lesa nebo k vodě. Jestliže máte děti, můžete strávit den na hřišti.

KOZOROH

V příštích pár dnech budete v neustálém pohybu, proto si dávejte pozor hlavně uprostřed týdne. Budete uspěchaní, nepozorní, tedy pozor, ať nezakopnete. Ve druhé polovině týdne vás neodbytné povinnosti opustí a konečně se začnete věnovat rodině, hlavně svým rodičům, ale i přátelům, zkrátka těm nejbližším.

VODNÁŘ

Čeká vás klidné, ale až trochu pasivní období. Nesnažte se zbytečně o něco, co stejně nemá smysl a význam. Zůstaňte v klidu a nenechte se vyprovokovat svým okolím. Užívejte si volný čas, krásné počasí a sluníčko. Věnujte se svým blízkým a kamarádům. Než někam vyrazíte, zkontrolujte si osobní doklady a pojištění.

RYBY

Přichází hezké období, nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. To budete celý týden ovlivňovat svou dobrou náladou. Budete v pohodě, společně s vámi váš partner, rodina, kamarádi i kolegové. Dokonce i šéf se na vás bude usmívat. Jarní nálada bude upovídaná, veselá a bude vám do zpěvu.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články