Horoskop do 12. dubna 2021: Lvy bude sžírat žárlivost, Panny si zjednají pořádek. Zjistěte, jak je na tom vaše znamení

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Komu nebude přáno soustředění a na koho bude negativně působit současná doba? To se dozvíte v horoskopu na týden od 5. do 12. dubna.

BERAN

Přitahují vás nové věci a málo se staráte o to, zda jste prospěšní i pro ostatní. V průběhu týdne dejte pozor na finance, protože vám bude přáno plýtvání a rozhazování. Tento týden nebude přáno soustředění, takže nedoporučujeme hrát hazardní hry ani se nesnažte divočit třeba při jízdě autem.

BÝK

Tenhle měsíc nebude nakloněn lásce, takže si hlídejte své emoce, protože i ti nejstabilnější z vás budou mít co dělat, aby všechno ustáli. A ani na hádky není teď nejvhodnější doba. Síly byste měli šetřit nejen doma, ale i v práci. Nepřeceňujte se a mějte všechno pod kontrolou. Vyhýbejte se stresu, podepsalo by se vám to na žaludku.

BLÍŽENCI

Tenhle týden vás čeká pocit bezmoci, protože se budete snažit, aby se všechno vyvíjelo tak, jak chcete vy. Situaci ovlivníte tak, že budete laskaví a milí a nebudete se snažit si nic vynucovat. Stres bude ubližovat vašemu srdci, nenechte se tedy vyprovokovat, v dopravních prostředcích se chovejte klidně. Večer si posilujte pomocí vitamínů imunitní systém.

RAK

Zvláštní informace pouštějte jedním uchem tam a druhým ven. Nedokážete totiž poznat, co je pravda a co je smyšlené, což by mohlo vyústit v krizi, psychickou únavu, protože si nejste jistí, čemu máte věřit. Raději se zaměřte na svou práci. Pokud podnikáte, rozjeďte reklamní kampaň. O víkendu začnete sklízet plody své práce ve formě objednávek a nových zakázek.

LEV

Jste velmi podezíraví, dokonce podlehnete žárlivosti. Své domněnky si nenechávejte pro sebe. Hlavně v případě, že začnete pochybovat o věrnosti svého partnera nebo o věrnosti přátel. Ukáže se, že jste měli hodně mimo pohled na věc. O víkendu si zapisujte své sny, protože vám prozradí, jak vyřešit dlouhodobý problém. Ten se může týkat cestování, studia či nějakého právního problému.

PANNA

Jestliže vás v práci někdo neustále diriguje nebo vás vaši nejbližší neustále terorizují svými problémy, konečně si dokážete zjednat pořádek. Zmocní se vás bojová nálada a ten, kdo je zvyklý si z vás dělat poskoky, hodně rychle narazí. A hlavně dost tvrdě. O víkendu budete opravovat nějaké důležité dokumenty, protože zjistíte, že jste v původní verzi něco zapomněli nebo popletli.

VÁHY

V zaměstnání se moc nerozčilujte a hádkám se vyhýbejte obloukem. I když budete mít pravdu, ostatní se vám nepodaří přesvědčit, protože byste dokonce mohli být nařčeni z toho, že vyvoláváte spory. Navíc by vás tyto spory totálně vyčerpaly, a ještě připravily o klidné spaní, což nemáte za potřebí. Řekněte si svoje a dejte se na ústup. Pravda vyjde najevo na konci týdne a oponenti se vám omluví.

ŠTÍR

Finančně náročné nákupy nechte na později. Pokud jste v minulosti čerpali nějaký úvěr na nemovitost, zkontrolujte si je na katastru. Hvězdy vás varují před „krádeží“ nemovitého majetku nekalým způsobem. Svým rychlým zásahem ale podvodníkům vypálíte rybník. V druhé polovině týdne na vás nehezky začne působit koronavirová doba. Odpočívejte, a pokud vám bude špatně, běžte k doktorovi.

STŘELEC

Možná si říkáte, že váš potomek snad ani nemůže být váš. Začínají se totiž projevovat odlišnosti, které vaše děti neměly po kom zdědit. Uvědomte si ale, že každý člověk je originál, a nepodsouvejte si, že vaše děti nejsou vaše. Je to nesmysl, a kdybyste tomu věřili, zbytečně byste se trápili. Naštěstí se o víkendu přesvědčíte, že máte skvělou rodinu. Pokud sháníte práci, najdete ji, ale bude to jen na částečný úvazek.

KOZOROH

Před sebou máte jeden z nejrizikovějších týdnů následujícího půlroku. Přitahovat vás budou nebezpečné akce, ale nebudete vůbec cítit úlevu, a navíc budete mít snížený práh bolesti. Když spadnete, nepodceňujte zdraví a vyrazte za lékařem. O víkendu konečně dostanete kladnou zprávu, která se týká vašeho bytu či nemovitosti.

VODNÁŘ

Pokud máte kreativní zaměstnání nebo se živíte nějakým specifickým řemeslem, dejte si pozor na podezřelé nabídky ke spolupráci. Někdo se totiž pokusí získat nad vámi moc. Budete mít jazyk ostrý jako břitva, a ještě vám to bude rychleji myslet. Pokud budete mít s příbuznými či sousedy spory, všechno bez problému ukecáte.

RYBY

Běda každému, kdo se nehezky vyjádří o vašich rodičích nebo o někom z rodiny. Na váš protiúder totiž jen tak někdo nezapomene. Schytá to tak, že se vám ostatní raději vyhnou. V druhé polovině týdne finančně podpoříte svého mladšího sourozence nebo někoho z rodiny.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články