Hit sociálních sítí: Dívka ukázala na TikToku neuvěřitelně dlouhou věc na svém těle. Neuvěříte, s čím žije

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Žena v šoku
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé se snaží celý život, aby byli nejlepší v tom, co je baví. Mnozí vynikají v určitých věcech už od dětství. Podívejte se, čím je originální dívka, která se může již od narození pochlubit zajímavou věcí na svém těle.

Olivia Mercea je šestnáctiletá dívka z americké Arizony. Mladá kráska má však na těle jednu divnost, kterou by vás při podání ruky rozhodně dostala.

Bacha na prsty!

Video mladé dívky se stalo virálním na sociální síti TikTok poté, co v něm ukázala část na těle, která je delší, než by měla. Neuvěříte, jakým způsobem se tato dívka naučila využívat svou vadu na kráse.

K videu dodala: „Je mi líto, že jste to museli vidět.“ Ve videu ukazuje neuvěřitelně dlouhé prsty na rukou. Sledující jsou však z videa nadšení. Někteří z nich přemýšleli, co všechno by byla mladá dívka s prsty schopna udělat.

@olliviahahamy finger?♬ Pesetas – Rilès

Rozhodně by si měla dávat pozor na to, kam své prsty strká. O takto dlouhé prsty je třeba pečovat. Fanoušci doporučovali dávat pozor především při zavírání okna či dveří od auta, tato nepříjemnost se ovšem může stát i lidem s prsty normální délky.

Dlouhý prst pomocníkem

Dívka se pochlubila, k čemu všemu používá svou „výhodu“. Svým dlouhým prstem je schopná zvednout oblečení a používat ho jako věšák. Prostředníček však může používat i k vyjádření názoru, pravděpodobně tušíte, o jaké gesto se jedná.

O malou chvíli později se na sociální síti TikTok rozjela výzva, ve které lidé ukazují, jak dlouhé prsty mají.

Jde o to, abyste vzali svůj mobilní telefon do ruky a obepnuli ho celou svou dlaní. Je ale logické, že starý tlačítkový telefon by se vám do ruky vešel hned několikrát.

Olivia sdělila, že se za svůj prst nejdříve styděla, nyní si z něj ovšem ráda udělá legraci.

Dodala také, že by nikdo nechtěl vidět její prsty na nohou. Pravděpodobně tak bude mít problém při shánění nové obuvi.

Autor: Štěpán Pacík


Související články