Gotička se v televizním pořadu proměnila v královnu krásy. Zakryté tetování a plesové šaty z ní udělaly jiného člověka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
goticka
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás je jedinečná osoba a každý jsme svým způsobem krásní. To se říká. O tom, že je to pravda, se přesvědčila také sedmadvacetiletá Jordan Bovee. Ta totiž už od malička vyznává gotickou subkulturu, na pár hodin si ale vyzkoušela, jaké to je stát se modelkou.

Vždy se jí líbila metalová hudba, tmavé oblečení a spíše temné líčení. Už v mladém věku si se souhlasem rodičů nechala udělat své první tetování, pak následovaly piercingy, do společnosti nikdy nešla v ničem barevném a své černé dlouhé vlasy doplnila pokaždé temným, skoro až depresivním oblečením.

A mnoho lidí jí často říkalo, že kdyby se trochu snažila, mohla by být krásnou ženou. Ona ale krásná podle svých slov je taková, jaká je. O tom, že šaty a boty na vysokém podpatku k ní nesedí, přesvědčila nejen sebe, ale i svou sestru, která se věnuje modelingu a neustále ji popichovala.

Na jeden den se stala „kráskou“

V rámci pořadu Hooked On The Look podstoupila Jordan přeměnu, při které ze z nadšenkyně gotické subkultury stala přímo princezna. Tmavé šaty vyměnila za světlé, místo černého líčení se její obličej najednou doslova leskl třpytkami, a gotickou rtěnku vyměnila za růžovou.

Díky maskérům se jí podařilo zakrýt i velkou většinu svého tetování a stala se jednoduše úplně jiným člověkem. Najednou tak byla velmi podobná své sestře, která se živí jako umělkyně v módním průmyslu. Jenomže, ačkoli byla celá řada diváků nadšená a mnohým se proměna líbila, něco tu zkrátka nesedělo.

„Myslela jsem, že když se podívám do zrcadla, poznám sama sebe. Věděla jsem, že to bude veliká změna, ale tohle bylo jednoduše jako sledovat nějakou úplně jinou osobu. Necítila jsem se dobře a ačkoli hodně lidí mi řeklo, že jsem krásná, já si přišla ošklivá,“ popisuje zážitek žena.

Zpět do černého

Ihned po skončení vysílání ze sebe své nové Já Jordan opět sundala a vrátila se do svého stylu. „V šatech, nalíčená jako modelka a s obarvenými vlasy jsem to nebyla já. Samozřejmě neříkám, že takoví lidé nejsou krásní. Má sestra tak vypadá, je to její přirozenost, je tak krásná. Já jsem ale pro sebe krásná tak, jak vypadám. Nic bych na tom neměnila,“ říká.

Podle jejích slov sice spousta lidí tvrdí, že by vypadala lépe, kdyby byla „normální“, přátelé ale dobře vědí, že právě tak, jak se obléká, normální je. Mnoho lidí si prý umělkyni podle jejích slov dokonce fotí a uznává ji za její jedinečnost a krásu. Vyzkoušela si sice, jaké to je být modelkou, nikdy by ale neměnila.

„Byla to zajímavá zkušenost, která mi ukázala, co je to skutečně krása,“ vysvětlila. Podle ní je to přirozenost a něco, co je pro člověka typické. „Každý je krásný. A nemusí na sobě zrovna mít róbu a ukazovat své sexy křivky na molu. Pro každého znamená krása něco jiného,“ dodává Jordan závěrem.

Zdroj: dailystar.co.uk, Facebook, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články