Expertka na vztahy prozrazuje, jak zaručeně udělat dojem na prvním rande

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rande
Zdroj: Shutterstock

Randění se kvůli období koronaviru doopravdy změnilo. Seznamovací aplikace dokonce nabízí možnost videohovorů, díky kterým se jedinci nemusejí potkávat tváří v tvář. Věříme tomu, že již brzy se vše vrátí do normálu, a my tak budeme mít možnost vyrazit na krásné rande.

Expertka na vztahy odhalila jednoduché rady, díky kterým uděláte na prvním rande dojem. Možná pak potkáte toho pravého partnera, se kterým strávíte celý život. A díky jednoduchým tipům to může přijít již brzy!

Zkuste zazářit

„Pokud chcete zahájit rande tím nejlepším způsobem, existuje jednoduché pravidlo: Postarejte se o svou hygienu a vypadejte udržovaně. To je vše. Děkuji,“ uvedla expertka, která začala své video touto větou.

Expertka Jana Hocking si je jistá, že již po prvních pěti minutách můžete určit, zda bude daný člověk stát za to. „Soudíme a děláme to všichni. Hned při prvním pozdravu na vás člověk zapůsobí dojmem, který si budete pamatovat navždy. Pokud vidím náznak mastných vlasů nebo cítím nepříjemný zápach, vím, že je něco špatně,“ dodává Jana.

Muži by nikdy neměli podceňovat sílu košile s límečkem. Nejlépe pak ve světle modré nebo růžové barvě. Z nějakého důvodu tyto barvy na ženy zapůsobí, a vy tak máte vyhráno. Nezapomeňte se také čerstvě oholit a upravit si účes.

Pravidla pro každé rande

Expertka na vztahy sepsala pár pravidel, které platí snad úplně při každé schůzce. Vyčistěte si zuby, umyjte a upravte si vlasy, použijte deodorant, vyberte to správné oblečení, použijte parfém a obujte si hezké boty.

Nikoho nezajímá, jestli se během rande objeví nervózní pot nebo během večeře uvízne jídlo mezi zuby. Pokud jste dorazili navonění a skvěle oblečení, udělali jste ten nejlepší krok pro získání nového partnera.

Expertka uvedla, že při studiích pokládala lidem ve věku od osmnácti do šedesáti pěti let otázku, co patří mezi nejčastější problémy při prvním rande. Nejčastější odpovědí pak byla „špatná hygiena“.

Hned po hygieně byla nejčastější odpovědí špatná komunikace. To je ale naprosto normální, protože ne každý si s každým rozumí.

Pokud v budoucnu plánujete rande, nezapomeňte na tyto rady, které jsou doopravdy užitečné.

Zdroj: The Sun
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články