Dvojčata nedvojčata: Jedna je kopií té druhé, přesto nemají nic společného. Příběh dvou spolubydlících je hitem TikToku

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení

Amy Harriet je obyčejná studentka, která se po nastěhování do studentského bytu setkala s novým člověkem. Ve Spojených státech je běžné, že spolu lidé na kolejích sdílí byty, a setkávají se tak s někým, koho nikdy předtím neviděli. Ona ale při pohledu na svou novou spolubydlící měla dojem, že se dívá do zrcadla.

Amy svůj příběh zveřejnila na TikToku v rámci challenge, při které lidé odhalovali nepravděpodobné události, které se jim ale v životě skutečně staly. A klip, v němž představila sebe i svou novou spolubydlící, získal téměř pět milionů zhlédnutí.

Série fotografií, kterou Amy sdílela, ukazuje jí i druhou dívku vedle sebe. A podle většiny posuzujících není možné, aby se nejednalo o dvojčata. I tak ale příběh potvrdil, že na světě opravdu může chodit někdo, kdo je téměř přesnou kopií vás samotného.

Krásky k pohledání

Amy a Grace jsou si nejen podobné, obě jsou taky velmi pohledné a společnými fotkami na TikToku pobláznily hlavu asi nejednomu mladíkovi. Tak krásné ženy se totiž vidí jen málokdy.

Obě dívky mají modré oči, blond vlnité vlasy, a když se usmějí, vyrazí lidem kolem sebe dech. V rámci challenge na TikToku se navíc začaly na čas i stejně oblékat, aby byla jejich podoba ještě zvýrazněna.

Amy s Grace si navíc rozumí i po stránce doplňků a líčení, takže když se na sebe dívají, opravdu mají nejspíš pocit, že se dívají do zrcadla. Možná ani jejich vlastní rodiče by dívky nerozeznali.

@amyharrietx##stitch with @hashimoto_warrior ##twins ##longlosttwin ##fyp ##flatmate ##university ##foryoupage♬ original sound – amy

Máme stejné zájmy, skvěle si rozumíme

Amy k celému příběhu dodala, že s Grace mají nejen společné bydlení, ale i zájmy. Skvěle si spolu rozumějí, probírají veškeré detaily jejich přechozího života a přicházejí na to, že k sobě mají opravu blízko.

„Není snad ani možné, že nejsme dvojčata. Může taková náhoda existovat?“ ptá se Amy na TikToku. „Není jediná věc, na které bychom se s Grace neshodly,“ dodává.

Narozeniny téměř ve stejný den

K ještě většímu překvapení u obou dívek došlo, když se spolu bavily o rodinách a narozeninách a vyšlo najevo, že je mají pouze jeden den po sobě. Přesný čas narození ani jedna z nich nezná, ale je jasné, že přišly na svět méně než 24 hodin po sobě.

I když jsou náhody až k neuvěření, pravdou stále zůstává, že jsou dívky jen dvě náhodné studentky, které se potkaly pouze kvůli škole, a jejich rodiny nemají vůbec nic společného.

Video rychle nabralo na popularitě

Právě díky neuvěřitelnosti příběhu byl klip na TikToku velmi rychle sdílen a získal si pozornost více než pěti milionů lidí. Většina z nich je událostí šokována a píše dívkám do komentářů vtipné poznámky o tom, že by si měly nechat udělat testy DNA.

Jiní přirovnávají celou situaci k příběhu z filmu Past na rodiče, někteří dokonce spekulují o tom, zda si dívky celý příběh nevymyslely pro získání pozornosti. Takové komentáře ale velmi rychle upadají ve velké záplavě těch udivených.

Z dívek se prozatím podle všeho staly skvělé kamarádky, které sdílí byt i většinu svých zájmů. Zda jim to vydrží, je otázkou, žít sám se sebou totiž podle některých vůbec nemusí být snadné.

Autor: Šárka Cvrkalová

Zdroj: thesun.co.uk


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články