Dívka žila celý život ve lži. Otec jí odmítal sdělit zásadní věc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sokovana zena
Zdroj: Shutterstock

Velké množství lidí se snaží pátrat po svých předcích. Ve volném čase navštěvují knihovny, pátrají po internetu a doufají, že se jim podaří potkat členy rodiny, které dosud neznali. Jedna žena se podělila o zjištění, které je doopravdy šokující.


Co byste dělali, kdybyste zjistili, že jste celý život žili ve lži? Uživatelka sociální sítě TikTok sdílela video, ve kterém mluvila o tom, jak zjistila, že byl celý její život lež, a sama žertovala, že by o ní měl být natočen dokument.

Pravdu odhalila až v dospělosti

Každé dítě má právo vědět, že je adoptované. Rodiče by vždy měli najít tu správnou cestu, jak to dítěti vysvětlit. Pravdou totiž je, že pokud dítě vyrůstá s tím, že je adoptované, nebude muset žít značnou část života ve lži.

@ayeshadav#stitch with @beckysouthworth there is literally SO much more to this but enjoy ????♬ Streets – Doja Cat

Přesně toto se nestalo v případu ženy, která se o své adopci dozvěděla až v dospělosti. „Můj táta donutil moji matku a sestru, aby mi celý život lhali. Zjistila jsem také, že moje máma není ta žena, která si mě adoptovala. Ta pravá žena, která si mě adoptovala, je bývalá manželka mého otce, která byla jeho sestřenicí,“ uvedla žena ve videu.

Uvedla také, že když se otec s bývalou manželkou rozvedl, chtěla adoptivní maminka dívku kontaktovat. Otec to však zamítl, rodinu zabalil a společně se odstěhovali na Maltu, aby přerušil rodinné kontakty.

Celý život ve lži

Dívka dále uvedla, že se pokusila svou adoptivní matku najít. Kdykoli se ale pokusila o navázání kontaktu, nemohla se po matce dopátrat. Několikrát se ptala svého otce na pravdu, ten jí ale nechtěl odpovědět.

Kdo ví, co otce vedlo k tomuto jednání. Své dceři celý život lhal, dokonce lhal i o tom, jaké dělá povolání. Když se dívka otce zeptala, zda by mohla vidět svůj rodný list, odmítl ho vydat a uvedl, že se při dovršení osmnáctého roku věku ruší veškeré spisy o adopci, což není pravda.

Díky bohu se dívka dostala do kontaktu se sociálním pracovníkem, který jí umožnil nahlédnout do jejího spisu. Bohužel však dodala, že stále nedokázala vypátrat svou adoptivní matku.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články