Dívka přišla o plyšového medvídka s nahrávkou tlukotu srdce zemřelé maminky. Její otec se pustil do pátrání

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
muz dite medvidek
Zdroj: Shutterstock

Ztráta vlastní matky musí být pro každé dítě velmi těžká. Ale co když je tím jediným, co mu po ní zůstane, malý plyšový medvídek s nahrávkou tlukotu jejího srdce? Přesně to se stalo jedné rodině v Americe.

Devítiletá dívka jménem Kaia ztratila svého plyšového medvídka, který byl pro ni mnohem více než jen hračkou.

Byla to jediná věc, která ji zůstala jako vzpomínka po její mamince, která bohužel zemřela před několika lety. Medvídek měl pro Kaiu zvláštní význam, protože měl v sobě uloženou nahrávku tlukotu srdce její maminky.

„Matka mé dcery zemřela a její babička jí darovala medvídka s nahrávkou jejího tlukotu srdce,“ řekl Tylor Kennedy, dívčin otec, v rozhlasové stanici. „Zvuk je slyšet, když medvědovi stisknete ruku,“ dodal.

Omylem putoval na charitu

Plyšová hračka se ale omyem dostala mezi kousky, které byly darovány na charitu. Rozšířila se o tom zpráva v místních novinách a na sociálních sítích. Příspěvek o ztrátě hračky měl dosah více než 2,5 milionu uživatelů.

Vyjádřil se dokonce i manažer charititavního obchodu, který potvrdil, že byl medvídek nejspíš prodán někomu z místních obyvatel a pravděpodobně se pořád nachází v oblasti, kde rodina bydlí.

Původního medvídka se sice ani po třech týdnech od zveřejnění výzvy nepodařilo najít, zástupci značky, pod níž se medvídci vyrábějí, se ale rozhodli konat.

Dívce a tatínkovi předali nového, stejně vypadajícího medvídka, v němž nechyběla ani nahrávka tlukotu maminčina srdce. A to proto, že babička ji stále měla u sebe.

Kaia byla velmi šťastná, rodina však doufá, že se ještě podaří najít originálního medvídka.

Tento příběh zkrátka ukazuje, jaký mohou mít pro člověka zdánlivě obyčejné věci mimořádný význam.

Zdroj: YourTango, People, FOX 5, TheBig1063

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články