Celý život vkládáte pytel na odpadky špatně. Ukážeme vám jednoduchý trik, jak na to

od František Olša
2 minuty čtení
Muž s odpadky
Zdroj: Shutterstock

Některé vychytávky objevíte sami, jiné vám prozradí kamarádi. Pokud se ani jedno z toho nestane, jsme tu my. Následující vychytávku určitě využijete a už nikdy se nebudete při běžné domácí činnosti stresovat.

Vítáme vás zpět u naší pravidelné zásoby vychytávek do domácnosti. Čtenáři si již ulehčují životy s nejrůznějšími triky a s radostí je předávají dál svým kamarádům. Zaručíme vám, že tento jste ještě neznali a budete koukat, jak moc si můžete ulehčit každodenní činnost.

Odpadkový koš

Doma ho má každý a v nejrůznějších podobách. Plastový, plechový, někteří pak dokonce i ten, co se otevře, když se k němu přiblížíte. I přes všechny technologické vymoženosti se ale neobejde bez jedné věci.

A tou je pytel na odpadky, který se musí pravidelně vyměňovat. Prvním krokem, který pravděpodobně ovládáte, je vybrat správnou velikost plastového pytle. Nechcete přece dorazit domů a zjistit, že zakoupené pytle se nevejdou do vašeho odpadkového koše.

@chris.hhlwhen I learned not all people do this I was SHOOK #koreanboy #trashcan #tutorial♬ original sound – Chris

Po vybrání správné velikosti se můžete vrhnout na věc. Otevřít váš pohlcovač odpadu a vložit do něj odpadkový pytel. Otázkou ale je, jaký je ten nejlepší způsob vkládání? O ten se s vámi dnes podělíme.

Jednoduchý trik

Poděkujte internetu. To přesně ten je důvodem, proč jsme se ještě při běžných domácích činnostech nezbláznili. Jeden muž se na sociální síti Tik Tok podělil o to, jak si vkládání pytle do odpadkového koše ulehčit.

Namísto pouhého vložení sáčku do koše a následného ohnutí okrajů kolem okraje koše dal Chris prvně sáček před koš a zasunul jej dovnitř. Tímto způsobem nedochází k vnikání vzduchu, což znamená, že vše, co zlikvidujete, nebude padat po stranách.

Tento trik vám zabere vteřinu, natrénujete ho jednoduše a nemusíte už nadále bojovat s odpadkovým košem. Video se stalo populární během chvíle, protože většina lidí vkládala celý život odpadkový pytel špatným způsobem.

Tak na co ještě čekáte? Podívejte se na video, abyste příště neopakovali tu stejnou chybu.

Autor: Štěpán Pacík

Související články