Britská hvězdička dostala ty nejbizarnější valentýnské dárky. Toto byste doopravdy obdržet nechtěli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jodie Weston
Zdroj: Profimedia

Valentýn je za námi a ženy mají radost z dárků, které obdržely. U většiny to byla kytice růží, u některých pak jiné praktické dárky. Našlo se ale také pár mužů, kteří se rozhodli obdarovat své drahé polovičky naprosto bizarní věcí. Žena z Londýna se podělila o svou zkušenost.

Jodie Weston je sedmadvacetiletá modelka, která je nejvíce známá tím, že ráda utrácí a je dotována svými rodiči. Kariéru nastartovala díky pořadu o rozmazlených dětech, v němž se objevila.

Snaha najít pravou lásku

V průběhu let se o vztah s Jodie snažilo několik lidí. V období Valentýnu byl zájem o slečnu několikanásobně větší. Místo tradičních čokolád nebo růží dostala několik velmi zvláštních dárků.

Jedná se o dárky, které byste rozhodně nečekali. Jodie dostala například prsten z dětského zubu, zlatou rybku a personalizované spodní prádlo. Další potenciální adept pak uspořádal rande se „sýrovou“ tématikou.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jodie Weston (@missjodieweston)

Jodie z Londýna tvrdí, že je magnetem na divné muže, kterých přichází stále více. Letos doufala, že obdrží něco zajímavějšího.

Hvězdička řekla: „Před několika lety jsem dostala prsten vyrobený z vlastních zubů jednoho z mužů. Našel své staré mléčné zuby a rozhodl se z nich vyrobit prsten. Byla jsem naprosto v šoku.“

Dodala, že byla naprosto vyděšená a připadalo jí to jako dárek z hororu Hostel. Myslela si, že se jedná o černou magii. „Aby toho nebylo málo, na dárek byl opravdu pyšný a očekával, že budu nadšená,“ dodala Jodie.

Zuby nebyly jediným divným dárkem

Muž dodal, že zuby symbolizují důvěru. Jodie, která s ním chodila čtyři týdny, se s ním okamžitě rozešla. Řekla mu, že vyráží na pár týdnů do Turecka, a už nikdy mu neodpověděla.

Zuby nejsou ale jediným podivným dárkem, který na Valentýna dostala. Dalším vtipným darem byly květiny, na kterých bylo jméno někoho jiného. Díky nim prý zjistila, že jí muž podvádí,  a proto vztah ukončila.

„Čekala jsem na něj u něj před domem. Z ničeho nic u mě zastavil náhodný vůz a řidič mi řekl, že muž, se kterým randím, je známý tím, že se u něj každý den objevuje jiná dívka. Moc jsem nechápala, co se děje. Když jsem dorazila domů a podívala se na květiny, zjistila jsem, že je na nich úplně jiné jméno,“ Jodie přiznala.

Jodie také řekla, že nedávno dostala balíček spodního prádla s mužskou tváří. Prý nevěděla, co má dělat, protože spodní prádlo vypadalo příšerně. Ráda prý dostává mikiny s vlastním jménem, spodní prádlo s mužskou tváří ale bylo příliš.

Slečna má rozhodně o čem vyprávět. Milovnice mléčných výrobků prý také obdržela narozeninový dort ze sýra nebo jméno tvarované z bloků sýra. Jednou dokonce i sýrový adventní kalendář!

Autor: Štěpán Pacík


Související články