Američanka si všimla svého snubního prstenu na ruce jiné ženy. Celá záležitost má nepříjemnou dohru

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Svatba
Zdroj: Pixabay

Výběr zásnubního prstenu může být doopravdy těžká záležitost. Muži si musejí dávat pozor, aby vybrali ten správný, který se bude partnerce líbit. Každá žena si totiž přeje ten nejkrásnější prsten a následný obdiv všech, kteří ho na ruce uvidí.

Nepříjemná situace však může nastat, když uvidíte váš prsten na ruce někoho úplně jiného. Co byste v tento moment dělali vy a jaká by byla vaše reakce? V USA k takovému případu došlo a vesele to nedopadlo.

Ženy si všimnou úplně všeho

Žena z Orange City na Floridě si myslela, že potkala toho pravého. Vysněný muž jí ale prsten ukradl a nabídl ho úplně jiné přítelkyni. A takového zločinu si všimne snad úplně každý. Žena na nic nečekala a začala jednat.

Mladá dívka totiž zjistila, že její přítel je zasnoubený s někým jiným. Hned po tomto šoku však přišel další šok. Když se podívala na facebookový profil snoubenky, všimla si fotografie, na níž měla zásnubní i snubní prsten, který byl identický s tím, který obdržela od muže z předchozího manželství.

Při kontrole šperkovnice zjistila, že chybí její prsteny i několik dalších šperků, včetně diamantového prstenu, který patřil její babičce. Celková hodnota odcizeného majetku byla okolo sto čtyřiceti tisíc dolarů.

Nejednalo se o první problém

Joseph L. Davis měl již v minulosti s policií problémy. V minulosti byl zatčen za držení falešného dokladu totožnosti, podání falešné policejní zprávy, domácí násilí a držení drog. Tímto činem si však přivodil další problémy.

Okradená žena kontaktovala mužovu partnerku, která o ničem nevěděla a neměla problém některé ze šperků vrátit. Snoubenka, která žije v americkém Orlandu, dodala, že byla také podvedena.

V minulosti byla totiž mužem pozvána do domu, který nebyl jeho. Později pak také zjistila, že u ní v bytě chybí počítač a šperky. Muž ovšem zmizel a ona nevěděla, na koho se obrátit. Jelikož však zloděj vystupoval pod jiným jménem, musely dámy oslovit policii, která muže vystopovala.

Na zloděje byl vydán zatykač a snad se ho podaří již brzy dopadnout. Dámy se snad dostanou zpět ke svému majetku a v budoucnu budou mít s výběrem toho pravého větší štěstí.

Zdroj: Huff Post

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články