Američanka se věnuje manikúře pro psy. Její mazlíček se stal senzací internetu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Manikura
Zdroj: Shutterstock

Lidé jsou pro své mazlíčky schopni udělat cokoliv. Speciální oblečky, zábaly, pravidelné stříhání a profily mazlíčků na sociálních sítích jsou dnes již běžným jevem. Jedna žena za zahraničí však lásku ke svému mazlíčkovi posunula na úplně jinou úroveň.

Hýčkaný pejsek se stal internetovou senzací poté, co se jeho majitelka pochlubila s příspěvky, ve kterých ukázala, jakou péči mu dopřává. Vsadíme se, že svého miláčka rozmazlujete, ale zajisté ne takovým extrémním způsobem jako Maritza Rubalcava.

Pejsek musí být fešák

Manikérka Maritza Rubalcava se stala známou na sociální síti TikTok poté, co sdílela videa svých pečlivě vytvořených sad drobných falešných nehtů pro svou čivavu Coco. Tato žena tráví výrobou čtyřicet minut a poté je jemně nanáší na tlapky svého miláčka.

@bellamourbeauty#mini #nails #nailtutorial #pressonnails #dog #tiny #nailsartvideos #cutenails #asmr #pink #cute #funny #bellamourbeauty♬ ICY GRL – Saweetie


Sama tvrdí, že nehty jsou jen na výstavu a ve skutečnosti v nich svého pejska nenechá chodit po městě. A proč ne? Zaručeně by se našli tací, kteří by tuto profesionální manikúru na čtyřnohém mazlíčkovi ocenili.

Maritza z Kalifornie na vysvětlenou uvedla: „Coco je moje dítě a jednou v noci jsme si s manželem povídali a dospěli jsme k názoru, že by bylo doopravdy roztomilé udělat našemu miláčkovi falešné nehty.“

Názory fanoušků se rozcházejí

Videa, ve kterých jsou nehty představeny, nasbírala přes tři miliony zhlédnutí. Někteří si myslí, že je tato manikúra doopravdy mistrovským dílem, jiní pak byli tímto činem zděšeni a označili ho za týrání zvířat.

Žena o pejskovi tvrdí, že si rozmazlování doopravdy užívá. Coco je prý tím nejlepším modelem a nehty mu velice sluší. Maritza pro pejska vyrobila již čtyři různé sady nehtů.

„Mnoho lidí tento nápad miluje, ale někteří ne. Potkala jsem několik lidí, kteří byli šokováni tím, co dělám, ale je to jen pro zábavu. Nikdy bych svému pejskovi neudělala nic, co by mu ublížilo.“

Svého pětiletého mazlíčka adoptovala poté, co ho našla opuštěného v krabici před matčiným obchodem. Nyní se pejskovi snaží dát co nejlepší život. Pro milovníky těchto nehtů plánuje rozjet vlastní byznys, jedna sada pak vyjde na tři sta padesát korun. Část peněz pak plánuje věnovat na záchranu zvířat.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články