Američan utratil za plastiky přes 1,5 milionu korun. Kvůli injekcím z černého trhu má zdravotní problémy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tyler Dyvig
Zdroj: Profimedia

Svůj první botox měl už v 15 letech, dnes je Američanovi Tylerovi Dyvigovi 24 let. Stal se fanouškem plastických procedur a za operace, kterými prošel, utratil v přepočtu už více než 1,5 milionu korun. A dokonce se kvůli své snaze vypadat jako plastová figurka potýká se zdravotními problémy.


Influencer ze Severní Karolíny v USA má za sebou zvětšení prsou, bicepsové implantáty, transplantaci vlasů, několik úprav nosu, očních víček i obočí a několik botoxů.

„Když jsem šel na svou první proceduru, lhal jsem o svém věku. Jinak by mi v patnácti nikdo nic takového neudělal,“ přiznal se podle serveru Daily Star. „Po operaci jsem měl tak skvělý pocit, že jsem věděl, že pár jednotkami botulinu v čele to neskončí,“ dodal.

Když mu bylo 16 let, k narozeninám dostal od rodičů zaplacené injekce do rtů, na které si neustále stěžoval. Měl pocit, že jsou příliš nerovné. Během následujícího roku se pak začal měnit a nyní svou proměnu prezentuje na sociálních sítích.

Injekce z černého trhu

Za úpravy svého těla se Tyler nebojí utrácet. Jenomže v některých případech nejsou peníze všechno. V jednu chvíli měl mladík představu o tom, že si nechá speciálně upravit své pozadí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyler Dyvig (@tylerdyvig)

Odmítal ale předražené implantáty a myslel si, že pomocí speciálních injekcí lépe docílí výsledku, o kterém smýšlí. A tak se rozhodl jít cestou černého trhu.

„Neměl jsem dost tuku na to, abych si mohl nechat zadek zvednout. A implantáty mi přišly nepřirozené a navíc neskutečně drahé. A tak jsem zvolil jinou možnost,“ přiznal se podle serveru New York Post.

Doživotní problémy

Tyler podstoupil nelegální operaci, po které několik dní trpěl bolestmi. S výsledky byl ale spokojený. Až po týdnu si začal všímat toho, že s jeho tělem celkově není něco v pořádku. Motala se mu hlava, byl unavený.

Jednoho dne omdlel a musel být převezen do nemocnice. Tam lékaři zjistili, že na základě operace jeho tělo prodělo šok. Vznikl u něj jistý druh autoimunitního onemocnění, které je třeba léčit. Od té doby bere mladík speciální léky.

I tak se podle svých slov často cítí slabý a musí hodně odpočívat. Že by ale přestal s operacemi, o tom nepřemýšlí. Prý chce i nadále své tělo upravovat a vylepšovat. Jen si nejspíš dá příště pozor na to, na jaké odborníky vsadí.

Zdroj: Instagram, New York Post, Daily Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články