Téměř dokonalá tajemství

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Komedie temer dokonale tajemstvi
Komedie temer dokonale tajemstvi

Komedie Téměř dokonalá tajemství vznikla podle italského originálu Naprostí cizinci a jeho původní nápad osvěžila vlastním pojetím a energií. Režisér Bora Dagtekin pobavil díky komediím „Fakjů pane učiteli“ statisíce diváků a v Téměř dokonalých tajnostech ukazuje nejen svůj talent pro komediální gagy a pointy, ale i schopnost pro dynamické břitké dialogy.

4 muži, 3 ženy, sedm telefonů a nespočet tajností

Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou přes reproduktor. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence.

Černé skříňky našich životů

Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single?

Upozornění: Tuto hru se svými přáteli a partnery nezkoušejte bez dozoru zkušeného terapeuta!

V kinech od 26. 3. 2020

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články