Prošedivělý děda, elegán a šedá myš. Podívejte se, jak vypadali hvězdní herci na projekci nového filmu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Bourak 1 scaled
Bourak 1 scaled

Zanedlouho půjde do kin nový český film Bourák, v němž si zahráli Ivan Trojan, Kristýna Boková nebo Jiří Macháček. Ti se objevili i na novinářské projekci na pražském Andělu a ne všichni vypadali, jako by před touto velkou událostí strávili dlouhý čas před zrcadlem.


Macháček byl za elegána

Vítaná byla přítomnost herce a zpěváka ze skupiny MIG 21 Jiřího Macháčka, který se na veřejnosti poslední dobou příliš neobjevuje. Navíc novinářům nedává rád rozhovory, takže jeho společnost potěšila. Macháček vsadil na nedbalou eleganci – šedou košili rozepnutou u krku, džíny a černou bundu.

Macháčkovu manželku si ve filmu zahraje Kristýna Boková. Jak přiznala, jednalo se asi o první odlehčenou roli, jíž ztvárnila. Herečka se rovněž účastnila promítání pro novináře. Na projekci byla však k nepoznání, jelikož si vyrazila bez make-upu. Z éterické herečky se proměnila v šedou myšku v džínové bundě, culíku a slunečních brýlích na hlavě. Nutno dodat, že i tak jí to slušelo.

Zdroj: Profimedia

Na Trojanovi se podepsala karanténa

Na akci samozřejmě nechyběl ani Ivan Trojan, na jehož vzhledu se dost podepsala karanténa. Nechal si narůst vousy a knír a značně prošedivěl. Vedle svého o pět let staršího bratra Ivana, který snímek režíroval, nevypadal o moc mladší, naopak. Na fotografiích se však usmívají od ucha k uchu. Není divu, vždyť se jedná o jejich první společný film.

Komedie Bourák bude mít premiéru 11. června. Její příběh se odehrává ve vymyšleném severočeském městě Šlukdorf v době po sametové revoluci a nabídne rokenrol i černý humor. Kromě výše zmíněných se můžeme těšit i na studentku konzervatoře Veroniku Markovou, Jaromíra Dulavu, Kateřinu Winterovou nebo Kryštofa Hádka.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články