5 nechutných věcí, které lidé objevili ve svém objednaném jídle. Po tomhle vás okamžitě přejde chuť na oběd

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Objevy v jidle
Zdroj: Shutterstock

Až si příště půjdete dát jídlo do KFC nebo do jakékoli jiné fast food restaurace, možná si budete dávat dobrý pozor na to, co jíte. To, co objevili někteří lidé v objednaných pokrmech, totiž mnohdy doslova vyráží dech. No uznejte sami, nezaskočilo by vás, kdybyste ve své objednávce našli něco, co tam rozhodně nepatří?

Pravděpodobně nejprofláknutějším případem podivného objevu byl mrtvý pavouk uvnitř jedné ze sušenek Oreo. Podle několika webů je ale jeho nález jen hoax, kterým na sebe chtěl fanoušek na Facebooku jednoduše upozornit.

V případu z roku 2016 zase osmnáctiletý student objevil ve svém kyblíku z KFC hlavu kuřete, které mělo stále zobák. S touto informací přišel web mirror.co.uk a na rozdíl od pavouka v Oreu jde o skutečný případ. To ale není to jediné, čím se KFC nechvalně proslavilo.

Obalovaná krysa

Ano, v jednom z jídel v oblíbené restauraci byla objevena tato dobrota, a zákazník si do ní dokonce nevědomky kousl. Když pak zjistil, co to vlastně žvýká, udělalo se mu špatně, vztek ale zvítězil.

Šel jídlo reklamovat a manažer KFC se mu omluvil a jako odčinění mu nabídl zdarma další menu. To ovšem šokovaný host odmítl a vyrazil s případem ke svému právníkovi.

Myš v Monsteru

Energy drink by měl člověka nakopnout. A to se tedy skutečně stalo v případě jednoho muže, který poté, co dopil téměř celou plechovku Monsteru, zjistil, že v jeho nápoji něco je. Rozhodl se plechovku rozříznout a nevěřil vlastním očím.

Podle lidí, kteří byli situaci přítomni, se několikrát pozvracel, než se ujistil, že je na dně plechovky opravdu mrtvá myš. Společně se svým právníkem pak firmu zažaloval, ta ale podle foxnews.com odmítla pro média případ dále jakkoli komentovat.

Lidský prst

Mladá žena původně vypadala jako oběť. Ve svém chilli v restauraci Wendys objevila lidský prst, a s podnikem se proto začala soudit. Nějak jí ale nedošlo, že se bude o případ zajímat také policie. Ta nakonec zjistila, kdo je majitelem prstu, a všechno bylo najednou jasnější.

Šlo totiž o část těla jejího přítele. Do jídla byl prst narafičen, aby se jim společně podařilo z restaurace vysoudit až 22 milionů dolarů. Když už to pro ně ale vypadalo nadějně, všechno prasklo a místo odměny je oba čekalo vězení.

Kondom v hranolkách

Teprve sedmiletá holčička ze Švýcarska objevila něco podivného ve svých hranolkách v Happy Mealu. Až její maminka poznala, o co se jedná, nikdo ale nedokázal říci, jak se do jídla kondom dostal.

Happy Meal je speciální menu pro děti, které obsahuje jak jídlo, tak také nějakou tu hračku. Dá se ale říci, že v tomto případě se jednalo o dárek pro trochu starší věkovou kategorii, chudák dívenka se totiž ještě několikrát musela maminky ptát, co je vlastně ta věc z jejího jídla vůbec zač.

Nůž v bagetě

Když se mladík zakousl do bagety, kterou zakoupil ve známém řetězci Subway bageterií, nestačil se divit. Narazil totiž zuby na čepel nože, který v ní byl zapečený. Nástroj s celkem osmnácticentimetrovou čepelí vytáhl a vydal se s ním na pobočku, kde bagetu koupil.

Omluvy se sice nedočkal, nakonec se mu ale podařilo vysoudit alespoň finanční vyrovnání. Požadoval sice v přepočtu 15 milionů korun, ty ale podle všeho nedostal. Kolik přesně vysoudil, známo není, jde ale jen o malý zlomek částky.

Zdroj: TikTok, mirror.co.uk, foxnews.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články