Tak to se nepovedlo. Jak dárek od partnera odhalil jeho nevěru

od Šárka Blahoňovská
Zdroj: Shutterstock

Chytré telefony a všelijaké mobilní aplikace nám ve většině případů usnadňují život. Ztrácíme tím, ale také část svého soukromí a partneři mezi sebou kolikrát sdílejí víc, než by chtěli.

Načapání drahé polovičky při nevěře nebylo nikdy snazší. Není třeba prohledávat sportovní tašku, čuchat ke košili, zda nevoní cizím parfémem, nebo se vydávat na tajné pronásledovací mise.

Stačí si nasdílet pár aplikací a máte přehled i o tepové frekvenci svého protějšku.

Kuriózní přistižení skrze chytrý náramek

Jedna taková příhoda se stala i reportérce Jane Slater, která se o ni podělila jak jinak než na sociální síti. Od svého přítele dostala jako vánoční dárek chytrý náramek.

Jeho mobilní aplikace umožňuje sledovat počty kroků a jiné sportovní aktivity, kvalitu spánku nebo tepovou frekvenci.

Ihned se do této aplikace zamilovala, protože se s partnerem, který náramek měl také, mohli navzájem motivovat k lepším výkonům.

Problém nastal až jednou v noci, kdy partner nebyl doma. Jane se ale díky aplikaci však dozvěděla, že jeho fyzická aktivita je podezřele vysoko.

Vše má svá pro a proti

Na sociálních sítích tímhle příspěvkem vzbudila smršť. Někteří se pobavili nad kuriózním přistižením při nevěře, jiní se přiznali, že mají podobnou zkušenost.

Reportérka má s nevěrou ještě jednu nepříjemnou zkušenost. Kdysi si její partner přivedl milenku rovnou domů. Zapomněl ale, že u něj partnerka přespává, protože se chystali jít druhý den do kostela.

Nejen nevěra, ale také tajné informace o umístění vojenských základen unikly skrze fitness náramky vojáků. Své by o tom mohla vyprávět americká armáda.

Někdy však mohou být tyto technologie ku prospěchu a pomoci například policii při pátrání po pachatelích trestných činů.

Autor: Karolína Stoczková

Související články