Jak rozumět řeči těla a zaujmout muže na prvním rande

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rande
Zdroj: Shutterstock

Pohyby toho mohou o druhém prozradit doopravdy hodně. Pokud pak používáte a vnímáte řeč těla, pravděpodobně víte, co máme na mysli. Pro ty, kteří nemají o řeči těla absolutní tušení, přinášíme rady, které se budou hodit v mnoha situacích.

Díky sociální síti TikTok jsme se toho měli v minulosti možnost naučit již doopravdy hodně. S další radou přichází dívka, která na svůj profil přidala video, ve kterém prozrazuje seznamovací triky, včetně gesta rukou, které byste měla udělat při objednávání jídla.

Probuďte v sobě tu nejkrásnější ženu

Podle odborníka na randění by jako první trik měly ženy houpat při chůzi boky. Autorka videa Patricia řekla: „Máš boky? Použij je.“ A má pravdu. Krásné boky je třeba ukázat a po ulici můžete chodit jako na módní přehlídce.

A jelikož sama autorka ví, jak těžké je potkat toho pravého, přidala hned několik dalších rad a tipů. Dále prozradila, jak by ženy měly stát, aby přilákaly pozornost opačného pohlaví. Patricia tak doporučila, abyste své tělo vytvarovaly do tvaru písmene „S“, přičemž jeden bok vyčnívá do strany a protilehlé rameno máte svěšené.

Ve videu, které získalo velký úspěch, prozradila dívka ty nejzajímavější tipy na randění. A je naprosto jasné, že i vy si chcete muže podmanit a vědět, co na ně platí. Dalším doporučením je nikdy nesedět s nohou přes nohu a svěšeným hrudníkem.

Patricia prozradila, že ženy musí sedět s protaženýma nohama, s jednou nohou zkříženou přes druhou. Přesně tak totiž budete působit jako ta největší krasavice.

Udělejte dojem při objednávání v restauraci

Již brzy se snad znovu otevřou restaurace, a vy tak budete mít možnost využít jednu z posledních rad, o kterou se dívka podělila. Při objednávání jídla byste se si měla dát jednu ruku na rameno a odhalit krk.

Díky těmto tipům okouzlíte každého muže, se kterým vyrazíte na rande. Štěstí přeje připraveným a muži budou unešení z toho, jaká ladná kráska s nimi na večeři vyrazila.

Na další rande můžete vyrazit odhodlaně, a hlavně se zbytečně nestresujte! Pokud máte potkat toho pravého, bude vás akceptovat takovou, jaká jste.

Zdroj: The Sun

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články