Zamilované ženy podle horoskopu. Jak se v lásce chovají jednotlivá znamení?

od Nikola Jaroschová
4 minuty čtení
Zena horoskop
Zdroj: Shutterstock

Ženy jsou prý schopné udělat pro lásku cokoliv. Jenže ne všechny jsou stejné, některé jsou pro svého milovaného schopné obětovat kamarády, jiné si cení vlastní svobody a názorů. Jaká jste jako zamilovaná žena podle horoskopu vy?

BERAN

Vy potřebujete doslova sedět v sedle, tedy řídit. Jste impulzivní, spontánní a nebojíte se rychle jednat. Když se na někoho zaměříte, uděláte všechno, co je ve vašich silách, aby věci fungovaly a aby se vše podařilo. Ráda dáváte i přijímáte velkolepá romantická gesta a věnujete veškerou svou pozornost svým tužbám.

Někdy se ale může zdát, že ráda všechny okolo sebe ovládáte a jste panovačná, přitom jste ve skutečnosti ráda, když váš partner umí vyjádřit svůj názor. Povzbuzujete tedy ostatní, aby i oni vyjádřili svoje myšlenky.

BÝK

Poctivost a důvěryhodnost se nedá srovnat s ostatními znameními. Se svými partnery nikdy nehrajete žádné hry a vždycky je budete milovat více než ostatní. Ze všech zemských znamení, ke kterým patříte, jste asi nejvíce milující.

Znamená to, že když se zamilujete, tak se budete snažit milovat co nejvěrněji a nejdéle. Potřebujete vědět, že i ostatní jsou ochotni dát do vztahu nejvíc a že je to běh na dlouhou trať. Na začátku si budete vnitřně dělat poznámky, kolik úsilí do vztahu dáváte vy a kolik ostatní. Neotevřete se, když neuvidíte jejich snahu.

BLÍŽENCI

Vy jste na tom s láskou jako se čtením v jídelním lístku. Než si vyberete toho pravého, kterému otevřete své srdce, musíte pečlivě zkontrolovat všechny možnosti. Jako vzdušné znamení máte někdy problém zaměřit se jen na jeden vztah.

Potřebujete neustálou stimulaci, abyste vydržely svého muže milovat. Pokud o něj máte zájem, proklepnete si ho po intelektuální stránce, abyste upevnili vzájemné pouto. Milujete zábavu, takže pokud si vás partner chce udržet, měl by vztah být neustále aktivní a vzrušující. Vztah se nebude posouvat, když budete na jednom místě.

RAK

Když se zamilujete, odhalíte sopku svých emocí, o kterých jste neměla ani páru. Jste plné silných emocí, takže ostatní dokážete propojit s jejich citlivými stránkami.

Na začátku jste plachá, ale máte v sobě hodně lásky. Pokud ji můžete dokázat, budete se chovat sebevědomě a ráda se otevřete. Jakmile se dostanete do citové vazby, bude se vás dlouho držet a budete dotyčného milovat tak opravdově, že nikoho jiného nebudete chtít.

LEV

Vy se chcete vydávat každý den do jiných dobrodružství. Jste vášnivá, okázalá a ráda dáváte najevo své city. Dokážete se rychle rozhodnout, takže máte tendenci se rychle zamilovat s hlubokou důvěrou ve své intuici. Vám vládne Slunce, takže se zamilujete do někoho, kdo vás zasypává komplimenty a náklonností. Toužíte najít někoho, s kým můžete sdílet svou vášeň pro život a zapojit ho do dobrodružství. Zářivá energie a loajalita z vás dělá dokonalou partnerku.

PANNA

Vy nikdy nespěcháte, opatrně a metodicky svůj protějšek prověřujete, protože potřebujete mít jistotu, že vztah se bude hodit do vašeho životního stylu. Jestliže chce někdo získat vaše srdce, musí postupovat pomalu a nechat věci tak, aby se odvíjely přirozeně.

Pokud máte pocit, že vás někdo někam tlačí, stáhnete se. Jste perfekcionistka a chcete dokonalou pohádkovou romantiku, abyste si mohla být jistá odhodláním a věrností ostatních. Když se ale opravdu zamilujete, budete se snažit udržet si lásku navždy.

VÁHY

Zamilovat se do vás je radost a potěšení. Emocionální vztahy, které dokážete se svými partnery vytvořit, jsou hluboce intenzivní a stimulující, což vede k dlouhodobému poutu. Vládne vám Venuše, takže toužíte po lásce a neustále ji hledáte.

Ve vztahu chcete být v harmonii, ale ostatní musí být připraveni na to, že se na vztahu musí neustále pracovat. Když to ale společně uděláte, bude to velká láska.

ŠTÍR

Randění s vámi není nic pro slabé povahy. Když se zamilujete, vaše vášeň je intenzivní a nezapomenutelná. U vodního znamení je i hluboká a smyslná. Vtáhne vás dovnitř, ale nikdy neodhalíte nic ze svého pravého já, dokud tomu druhému nebudete plně důvěřovat.

To znamená, že i když můžete intenzivně naznačovat, že chcete všechno rychle a hned, lásku s vámi si všichni nejvíce užijí, když na to půjdete pomalu. V lásce jste podezíravé, ale jakmile se váš milý prokáže tím, že jsou jeho motivy čisté, budete mu důvěřovat s intenzivní loajalitou a bezmeznou láskou.

STŘELEC

Máte v sobě hodně lásky, ale víte, že na dobrý vztah se vyplatí čekat. Nevzdáte se své nezávislosti jen tak pro někoho. Potřebujete někoho, kdo přijde ve správný čas a je ochotný s vámi růst.

Zamilujete se jen, když partner prokáže, že je ochoten s vámi prožívat každý dobrodružný den. Když se zamilujete, vykřešete ze svého partnera vždy jen to nejlepší.

KOZOROH

Jste další znamení, které má rádo, když jdou věci pomaleji. Jste pracovitá a snažíte se o vybudování dokonalých vztahů. Díky ambicím a touze po úspěchu se často zamilujete do lidí, kteří dosáhli svých cílů.

Potřebujete partnera, který dokáže, že za to stojí. Chcete někoho, kdo se umí prosadit a bude vás pak bezmezně podporovat. Máte tendenci budovat vztah, ve kterém jste úspěšné nejen vy, ale i vaši partneři.

VODNÁŘ

Vy jste milovníci všech věcí i lidí. Může být proto těžké přijít na to, zda jste opravdu zamilovaná a zda jsou vaše plány upřímné. Jako vzdušné znamení se nerada vážete a raději poletujete mezi různými sociálními skupinami.

Láska s vámi je nejlepší, když začíná jako přátelství a pomalu vykvete v něco většího. Jste kreativní, ráda pečujete o svět okolo sebe a milujete člověka, který sdílí tyto vášně s vámi. Jste přirozenou optimistkou a vždy budete chtít potkat toho pravého. Proto není dobré na vás spěchat.

RYBY

Jestliže se někdo může zamilovat na první pohled, jste to vy. Jste ovládané planetou snů Neptunem, a své vztahy si proto velmi idealizujete, ale také budete své miláčky inspirovat k divočejším představám.

Jste velmi emocionální znamení a chcete, aby váš partner dával opravdu najevo, jak se cítí. Při seznámení s vámi by se ostatní měli ujistit, že jejich záměry jsou čisté a upřímné. Pokud vám někdo ublíží, vaše srdce se rozbije na milion střepů.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články