Rozchody podle horoskopu: U některých znamení jde skoro až o život

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Horoskop rozchody
Zdroj: Shutterstock

Rozchod není nic, co by si někdo užíval. Jedná se vždy o nepříjemnou záležitost, kterou chce mít každý brzo za sebou. Jsou znamení, která k sobě prostě nepasují, a riziko rozchodu je tak mnohem větší. Zjistěte, jestli se tenhle černý scénář netýká vás a vašeho partnera.

BERAN A BÝK

Berani jsou jako děti. Rádi na sebe upozorňují, rychle se naštvou a vztekají se. Jindy se začnou brzo nudit. Jsou soutěživí a všechno berou jako sport, ve kterém je nutné zvítězit. Pokud cítí, že je ve vztahu určité napětí, jsou první, kdo iniciují rozhovory o rozchodu.

Býci jsou oproti Beranům ve vztazích loajální, nemají rádi změny a chtějí, aby vztah pokračoval. Budou dělat všechno pro to, aby ho udrželi, a bojují za jeho záchranu. Jakmile se ale rozhodnou, že je se vztahem amen, nelze to vzít zpět.

LEV A ŠTÍR

Lvi jsou loajální, starostliví a své partnery chtějí rozmazlovat. Když ale zjistí, že jiskra je pryč, obvykle začnou přemýšlet o rozchodu. Klidně se rozejdou, když to sami iniciují, ale když se někdo chce rozejít s nimi, je to problém. Pak je rozchod hodně bolestivý. Lvi reagují šokem a popřením. Vždycky chtějí být středem pozornosti.

Štíři jsou zase extrémně vášniví a nerozchází se snadno a rychle. Můžou být až posedlí svým partnerem a lpí na něm za každou cenu. I proto se Štíři často chovají destruktivně, hlavně ve chvíli, kdy cítí, že je se vztahem konec. Ten je pak pro oba dva velmi bolestivý, dokonce se může stát až noční můrou, protože pro oba dva se to promění v bitvu eg.

BLÍŽENEC A STŘELEC

Obě znamení mají společné rysy. Blíženci i střelci rádi cestují, setkávají se s lidmi a objevují nové věci. Obě tato znamení mají taky problémy s věrností a závazky. Když o sebe ztratí zájem, mají sklony se rozejít.

Dokonce jsou tak krutí, že vztah klidně ukončí přes zprávu nebo e-mail. Někdy jsou během rozchodů hodně výbušní a destruktivní, ale ve finále je to hodně bolestivé. Ještě dlouho po rozchodu budou cítit pachuť toho, co se dělo.

RAK A OSTATNÍ ZNAMENÍ

Rak je nejcitlivější a nejmilejší znamení zvěrokruhu. Pokud je ve vztahu, je to velmi ochranitelský typ a rozdal by se. Dlouho si buduje k ostatním důvěru. Než vstoupí do vážného vztahu, trvá mu to. Když to ale udělá, nebude chtít, aby to skončilo.

Bude bojovat, aby vztah šlapal jako hodinky. Pokud nefunguje, začne to Raka deptat a bude smutný. Pak přemýšlí, co udělal špatně a co by měl udělat jinak, což ho ale emočně vyčerpává. Rozchody s ním zahrnují silné emoce, bolest a smutek. Může křičet, plakat, uzavřít se do sebe nebo se vztekat. Potřebuje hodně času na to, aby se z bolestivého rozchodu dostal.

VÁHY A KOZOROH

Pokud jde o vztahy, jsou obě znamení velmi praktická. Kozorozi jsou stálí a vytrvalí. Jakmile se něčeho chytí, už se nepustí. A to platí i ve vztahu. Mají tendence se dost ovládat.

Váhy jsou na ně hodně klidné a všechno dělají pomalu a rozvážně. Když se Váhy najednou rozhodnout vztah ukončit nebo na nějaký čas zmizet, Kozoroha to překvapí a zmate. Proto se pak snaží vynaložit veškeré úsilí, aby vztah fungoval. Odcizení mezi těmito znameními se nakonec může změnit v boj o moc, což je bolestivé pro oba.

PANNA A RYBY

Rozchod mezi Pannami a Rybami může být chaotický a ošklivý, protože obě znamení mají opačný styl chování, proto je odlišný i rozchod. Ryby jsou emocionální a citlivé, Panny jsou racionální a praktické. Panny rády ukončí vztah klidnou a racionální diskuzí, ale Ryby mají emoce trochu jinde, a neudrží je proto na uzdě.

Pro Ryby jsou rozchody hodně bolestivé a trvají dlouho. Vzhledem k tomu, že Ryby nedokážou pochopit jednání Panny, vnímají je jako necitlivé a neochotné. I proto se pak Panny cítí provinile.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články